Neuvěříte, kterých znamení byste si měli nejvíce vážit: Loajálnost, emoce a přátelství – pozor na tato znamení!

Pokud někdo řekne, že je vaše budoucnost ve hvězdách, může to mít i hlubší význam. Znamení zvěrokruhu je odvozeno od dvanácti dílů oblohy po třiceti stupních, jak ho před tisíci lety rozdělili tehdejší astrologové.

Druhy zvěrokruhů

Spousta z nás se řídí znameními zvěrokruhu ale také horoskopy. Neříkám, zda je to správně či nikoli. Je na každém z nás rozhodnout se, čemu chceme věřit. Musíme také rozlišovat, jaký zvěrokruh máme na mysli. V základu rozlišujeme dva zvěrokruhy.

  • Zvěrokruh tropický
  • Zvěrokruh Siderický

Zvěrokruh tropický je tvořen dvanácti znameními, která tvoří zvěrokruh. Ten dříve začínal znamením Berana, po kterém následovala ostatní znamení, ovšem vlivem precese se počáteční znamení za poslední dva tisíce let změnilo na Ryby a za několik set let se počátkem stal Vodnář. Siderický zvěrokruh je tvořen dvanácti souhvězdími, která jsou pojmenována podle znamení. Dnes je součástí také souhvězdí Hadonoše, ovšem to se nepovažuje za součást tohoto zvěrokruhu. Níže naleznete znamení zvěrokruhu, kterých byste si měli velmi vážit.

Čtěte také: Milujete tyčinku bounty? Kdo by nemiloval, ta jemná chuť kokosu a čokolády je prostě dobrota. Máme pro Vás jedinečný recep na „Bounty“ roládu.

Loajální Štíři

Jestli hledáte přítele, který k vám bude důvěrný a loajální, štír je ta správná volba. U těchto znamení je důležité si budovat hlubokou a silnou důvěru, protože pokud poznají, že ji ve vás mají, budou k vám mnohem více otevření a upřímní. Také vám budou poskytovat ochranu a podporu, ať se vám v životě bude dít cokoliv. Jejich uchvacující schopnost empatie jim dovoluje přesněji pochopit vaše problémy a mohou se tak stát vaším doživotním přítelem.

Emocionální Ryby

Těžko budete hledat někoho, kdo díky svému cítění dokáže vytvořit hlubší emoční propojení než právě ryby. Nejvíce empatie nabývají, pokud jednají s ostatními znameními, než jsou oni samotní. I přes to, že se svými blízkými vytvářejí hluboká emoční pouta, pokud se od nich chcete odpoutat, nebude to nikterak složité. Ovšem je zcela jisté, že na ně nikdy jen tak nezapomenete.

Přátelští Lvi

Pokud máte nablízku člověka, jehož znamení je lev, můžete si být jisti, že se vás bude za každou cenu snažit potěšit. Toto je možná jeden z hlavních důvodů, proč se s nimi chtějí všichni přátelit. V kombinaci s jejich upřímností máte zaručeno, že po svém boku máte toho správného člověka. Pokud ale naleznete společné koníčky či záliby, můžete s tímto člověkem strávit opravdu hodně času, kterého rozhodně nebudete litovat. Je tak velice pravděpodobné, že se lidé narozeni v tomto znamení stanou vašimi celoživotními příteli, bez kterých si už svůj život ani nedokážete představit. Pokud budete potřebovat jakoukoliv pomoc, budou tu pro vás jako jedni z prvních a pomohou vám se vším tím, s čím budete potřebovat pomoct. Jen těžko tedy naleznete lepšího přítele než Lva, se kterým si budete rozumět.