David Hampl
28 února, 2019

Štíhlá postava je dnes jedním z ideálů krásy a touha po ní nás často vrhá do náručí nejrůznějších diet. Určitě jste jich sami za život už několik, s menším či větším úspěchem, vyzkoušeli. Řadu žen trápí usazování tuku v určitých oblastech těla, především kolem pasu, na hýždích a stehnech, ale také například na zádech v oblasti podprsenky. I když pravidelně cvičí a dodržují zásady zdravého stravování, nemohou se tuku z těchto oblastí zbavit. Každý jsme totiž jiný, proto také dieta, díky které zázračně zhubla vaše kamarádka, nemusí fungovat ve vašem případě zcela stejně. Pokud stále nejste spokojeni, vyzkoušejte naší skvělý nápoj.

Nebezpečný tuk

Určité množství tuku je pro naše tělo a život nezbytné, protože každá buňka je vlastně tvořena na bázi tuku, zároveň tuk slouží jako zásobárna energie a má důležitou roli i pro termoregulaci těla. V případě většího množství však nejde jen o estetický problém, ale také vzrůstá riziko vzniku určitých onemocnění. Za nebezpečný se v této souvislosti považuje právě tuk, který je uložen v oblasti břicha, ten se může podílet na vzniku cukrovky, kardiovaskulárních chorob a vysokého tlaku. Ne náhodou bývá obezita považována za jeden ze závažných problémů dnešní doby. Pro snížení hladiny nebezpečných tuků v krvi a následné zhubnutí a zlepšení zdraví přitom stačí velmi jednoduchá věc – nápoj z přírodního nektaru, skořice a vody.

Proč skořice?

Možná znáte skořici spíše jako součást dezertů, ale sama o sobě dokáže skvěle pomoci při hubnutí. Obsahuje mnoho různých minerálů a vitamínů a také látky, které pomáhají stabilizovat hladinu cukru v krvi. Navíc bylo prokázáno, že pravidelné užívání skořice pomáhá při odbourávání tuků, zlepšuje totiž metabolismus organismu a urychluje látkovou výměnu. Silice obsažené ve skořici mají také mnoho léčivých vlastností, především na náš oběhový systém a trávení.

Jak na to?

Na přípravu tohoto zázračného nápoje budete potřebovat dvě čajové lžičky přírodního nektaru, jednu čajovou lžičku skořice a 250 ml vody. Nejprve si ohřejeme vodu a následně ji přelijeme přes skořici. Směs necháme zchladnout, do zchladnuté směsi poté pomalu ale důkladně přimícháme přírodní nektar. Je opravdu vhodné se předem přesvědčit, že je směs opravdu studená, v horkém prostředí by přírodní nektar mohl lehce ztratit své jedinečné vlastnosti. Nápoj se konzumuje ve dvou dávkách. Polovinu vytvořeného nápoje vypijte před ulehnutím do postele, druhou polovinu ráno, nalačno hned po probuzení. První výsledky na sobě uvidíte a pocítíte již po týdnu.

Pokud navíc pití našeho nápoje podpoříte ještě pravidelnou fyzickou aktivitou, například rychlou chůzí, jízdou na kole, plaváním či jiným sportem, omezíte příjem cukrů a tuku ve svém jídelníčku a budete dbát na dostatečný pitný režim, můžete za týden zhubnout o více než tři kilogramy.

Sdílejte článek