Neuvěřitelná proměna zarostlého muže profesionálním stylistem: Když přišel domů, jeho žena ho vůbec nepoznala a myslela si, že je to úplně jiný muž – tohle chcete vidět!

Většina z nás sleduje televizi. Ať už z nudy, nebo tam dávají naše oblíbené telenovely, reality show nebo třeba zprávy. Manželka Arrona McCalla, Kelly, zahlédla v televizi jeden pořad a hned věděla, co musí udělat.

Na svatého Valentýna

Arron byl přezdíván jako prehistorický muž, převážně kvůli svému vzhledu. Měl dlouhé vlnité vlasy a mohutný plnovous, který jeho tvář z větší části zakrýval. Kelly se tedy rozhodla, že ho přihlásí do soutěže, ve které by jejího milovaného muže vzhledově proměnili. A to právě na den svatého Valentýna. Mezi její důvody uvedla, že už přes tři roky neviděla manželovu celou tvář a že se za nimi, kdykoliv si spolu vyrazí, například do restaurace, všichni otáčí. Jejich děti v tomto s matkou souhlasili. Jelikož Arron vždy respektoval přání své rodiny, rozhodl se tedy, že do této proměny vstoupí, pokud jej vyberou. O nějaký čas později proběhlo rozhodování, kdo do soutěže půjde a kdo ne. A McCallovi získali právě tu výsadu, že se mohou této proměny účastnit.

Samotná proměna

Manželka Kelly výslovně organizátory prosila, zda by jejího manžela mohli, co se týče vzhledu, úplně proměnit. Ti souhlasili, ale nikdo asi nečekal, jaký bude výsledek. Na Arronovi se nezměnilo pouze oblečení, ale i vizáž, na kterou byl posledních pár let on, i jeho okolí, zvyklí.

Čtěte také: 30 přenádherných nápadů, jak využít starou pytlovinu, určenou na vyhození, na pěkné dekorace i do Vaší domácnosti!

  • Byly mu oholeny vousy
  • Vlasy mu byly zkráceny
  • Dostal nové čisté oblečení

Po více než hodinové proceduře bylo načase ukázat výtvor holičů veřejnosti a především jeho ženě a dětem. Když před ně předstoupil, nemohl nikdo uvěřit vlastním očím. Místo muže s hustými dlouhými vousy a též vlasy tu nyní stál hladce oholený muž s ostříhanými a umytými kadeřemi v bílé košili a saku. Ani sám Arron nevěřil, že to je on. On, jeho žena i jejich dvě děti byli proměnou velice příjemně překvapeni.