Neuvěřitelné! 9 typů bolestí, které jsou přímo spojené s Vaším emocionálním stavem. Po přečtení tohoto článku budete vědět, co je opravdovou příčinou!

Mnoho odborníků souhlasí s tím, že fyzická bolest je spojena s naším emocionálním stavem. Někdy je život těžký a negativní emoce, kterých jsme plní, mohou mít vliv na naše fyzické zdraví. Konvenční lékařství samozřejmě popírá tento odkaz, ale naslouchá tomu, co se Vaše tělo snaží říct. Jedině tak lze pochopit, jaké problémy Vás trápí pravděpodobně nejvíce, a v důsledku toho je začít řešit.

Zde uvádíme 9 typů bolestí spojených s různými emocionálními stavy!

[hana-code-insert name=’google‘ /]BOLEST KRČNÍ PÁTEŘE

Bolest krku je obvykle spojena s neschopností odpustit sobě samému, nebo ostatním. Chcete-li této problém vyřešit, stačí se naučit odpouštět.

Čtěte také: Ještě neznáte tento lék proti kašli? Pak byste ho měli okamžitě vyzkoušet! Již po prvním dni ucítíte ohromnou změnu!

BOLEST HLAVY

Bolest hlavy je obvykle spojena se stresem. Naučte se uvolnit po dlouhém dni v práci a řekněte bolestem hlavy jednou provždy sbohem.

BOLEST HORNÍ ČÁSTI ZAD

Nedostatek emoční podpory může určitě způsobit bolesti v horní části zad. Lidé, kteří trpí touto bolestí, se cítí nežádoucí, takže pokud jste svobodní, měli byste jít na rande.

BOLEST SPODNÍ ČÁSTI ZAD

Bolest v dolní části zad je obvykle spojena s obavami z peněz. Snažte se požádat o navýšení peněz, nebo si sežeňte finančního poradce, abyste snížili své výdaje.

BOLEST RAMEN

Bolest v ramenou obvykle znamená, že nosíte nějakou zátěž. Snažte se nenést váhu světa na svých ramenou! Tím se sníží bolest a pomůže Vám to mnohem lépe fungovat.

BOLEST LOKTŮ

Bolest v loktech souvisí s odolností proti změnám. Někdy je změna lepší, neboť zlepší Váš pohled na život.

BOLEST V BOCÍCH

Bolest v bokách znamená, že se příliš bojíte pohybovat a odoláváte změnám.

[hana-code-insert name=’Dole‘ /]BOLEST KOLEN

Bolest v kolenou znamená, že máte velké ego a příliš si o své osobě myslíte. Jistě, trochu ega je v pořádku, ale pokoušejte se být pokorní a až tak moc nesoudit.

BOLEST V RUKOU

Uzavření se světu může způsobit bolest ve Vašich rukou. Udělejte si proto nové přátele, nebo jděte na oběd se spolupracovníky. Tato nová spojení Vám pomohou se zbavit bolesti a emocionální zátěže.

Pokud se Vám článek líbil, nezapomeňte ho sdílet se svými přáteli a rodinou :-)!