Neuvěřitelné, ale pravdivé! Malý chlapec, který si pamatuje svůj předchozí život

Tento šestiletý chlapec Cameron, bydlící ve městě Glasgow, si pamatuje vzpomínky, které se mu nestaly. Tedy alespoň ne v tomto životě, protože podle něj si vzpomíná na svůj minulý život, o kterém také tak moc rád mluví již od svých dvou let, ve kterých mluvit začal.

Vzpomínky na ostrov Barra

Dříve prý žil s rodinou Robertsonových v bílém domě obklopeném malebnou krajinou, kterou tak barvitě líčí. Dům se prý nachází na ostrově Barra. Tento skotský ostrov leží přibližně 200 kilometrů od jeho současného místa bydliště. Chlapec vypráví například o jeho oblíbeném místě na pláži, kde si rád hrával:

  • Se svými sourozenci
  • Jejich psem

Pořád o tom místě mluví a chce se tam vrátit. Když se ho matka dotazovala, zda měl raději svou minulou matku nebo ji, odpověděl, že obě stejně moc miluje, tak jako i všechny ostatní, ačkoli se mu po minulém životě velice stýská.

Čtěte také: Když se narodila malá Winter, vypadala velmi rozzlobeně! Světem obletěli její fotky s nasupeným výrazem!

Hledání odpovědí

Kdokoli se Camerona zeptal na jeho příběh, vždy zněl stejně a nikdy neřekl nic jinak. Rozhodli se tedy jeho rodiče spojit s doktorem Tuckerem. Tento psychiatr prý shromáždil více než pět set případů za posledních čtyřicet let. Jeho specializací jsou minulé životy dětí. Takovéto děti prý začnou mluvit o svých vzpomínkách z minulého života kolem třetího roku a následně tyto vzpomínky pomíjejí kolem roku šestého. Následně se rodina rozhodla podniknout s doktorem Tuckerem návštěvu ostrova Barra.

Dle Camerona na ostrově poznával místa i věci, bez toho, aniž by tam kdy byl. Ovšem když se snažili vyhledat dům, ve kterém měl údajně bydlet, nemohli ho najít. Šli se tedy podívat do katastru nemovitostí a úředních záznamů, zda někde někdy takový dům stál. Zde se dozvěděli, že v severní části ostrova žila rodina Robertsonů již jen s posledním žijícím členem rodiny. Údajnou starší sestrou Camerona, Gillie Robertsonovou. V albu ukazuje dobové fotografie, kde se prý nachází i Cameron v předchozím životě. I přes to, že spoustu malých podrobností řekl Cameron správně, ty důležité nesouhlasí.