Že partneři nemohou mít dvakrát dvouvaječná dvojčata? Nesmysl a mýtus, který bychom neměli brát vážně! I když je tato šance 1:111 000 tisícům.

Šťastná a zároveň neuvěřitelná rodinka, které se podařilo zplodit dvakrát jednovaječná dvojčata. Šance pro narození dvojčat dvakrát po sobě je pouze 1:111 000. Tato situace nastala právě u mladých partnerů Erin a Jakeovi Credovým z amerického Baton Rouge. Před šesti lety se jim narodili chlapci-dvojčata Cooper a Grant. Nyní Erin přivedla na svět další dvojčátka, ale tentokrát holčičky Allie a Lolu.

Byl to pro ni i manžela šok!

Erin a Jake byli pořádně šokování, když jim osobní lékař sdělil, že místo jednoho plánovaného dítěte čekají další dvě děti, ale pro změnu holčičky. A to už jen z toho důvodu, že čekat jednovaječná dvojčata dvakrát po sobě je jednoduše zázračné. Tento šok však brzy přemohla radost a manželé se na děti velmi těšili. Erin říká: Jakmile se ke mně dostal ultrazvuk, byla jsem uchvácená, nevěděla  jsem, co v tu chvíli říct. Když jsem vyšla z ordinace, poslala jsem tuto novinu svému muži. Ten mi odpověděl, zda jsou to kluci? Odpověděla jsem: Ne! Jsou to dvě holčičky. On na to odvětil: Ach můj bože. Už jsme to zvládli jednou, zvládneme to i podruhé.   

Erin se infikovala koronavirem

Bohužel se u Erin nedá říct, že by prožívala bezproblémové těhotenství. Bohužel se žena v srpnu infikovala koronavirem. Neměla lehký průběh a z toho důvodu 22. září v 32. týdnu těhotenství předčasně porodila. Krásné holčičky Lola a Allie musely zůstat ještě celý měsíc v nemocnici, než byly z lékařské péče propuštění domů. Rodiče alespoň věděli, že jsou jejich holčičky v pořádku, a s nimi i maminka. 

Že bůh nemá smysl pro humor?

Vždy jsem si říkala, že nás má bůh rád a požehnal nám co se dětí týče. Zároveň se ale domnívám, že bůh má pořádný smysl pro humor. Setkala jsem se se spoustou názorů lidí, kteří mi říkali, že člověk může dostat jen to, co zvládne. Doufáme tedy, že nám bůh bude stát v patách v následujících několika let.

Sdílejte článek