Je to neuvěřitelné, ale „všelék“ existuje. Pomůže Vám při nespavosti, proti padání vlasů, při špatném trávení či hojení ran!

Znáte tu situaci, kdy znenadaní potkáte přítele, či přítelkyni již jste dlouhá léta neviděli? Nadšeně tedy souhlasíte s tím, že spolu musíte někam vyrazit, a tudíž přijemete pozvání na oběd či kávu. Z počátku sice plní nadšení, ale ke konci z Vás vychází už jen samé stížnosti ohledně toho, že jste už dlouhou dobu pořádně nevyspali, či že máte trápení se zažíváním. Pokud ne, tak jste velcí šťastlivci! Jste-li ale těmi nešťastlivci, tak pro Vás bude tento článek vysvobozením.

Má nejlepší kamarádka mi poradila, že mám zajít do lékárny pro jednu obyčejnou věc, která by mě nikdy nenapadla a vsadím se, že ani Vás ne. Co je tím zázrakem? Esenciální olej z kadila!

[hana-code-insert name=’google‘ /]Co je horší, problémy se spánkem nemíváme jen my, ale i naše malé ratolesti, což nás dokáže potrápit daleko více. Od teď se už ale nemusíte obávat, neboť Vám i Vašemu děťátku dopomůže k lepšímu spánku právě příjemná vůně z kadidla. Postačí, když do aroma lampy přidáte pár kapek voňavé silice a zapálíte. Budete překvapeni, jak Vy a Vaše děťátko budete reagovat. Co Vám můžeme zaručit, klidným a nerušeným spánkem.

Využít tento esenciální olej můžete i na samotnou kůži. S čím Vám může pomoci?

  • Jemně Vám pročistí kůži.
  • Pomůže Vám v boji se záněty, přičemž vyléčí neoblíbené akné i vyrážky.
  • Pomůže i odstranit svkrny na pokožce či s vředy.

Možná by Vás to ani nenapadlo, ale olej z kadidla pomáhá také při tvorbě kolagenu. Pravidelným používáním tohoto oleje se můžete tedy zbavit hladkých vrásek a docílit vyplé pleti, díky čemuž docílíte mladšího vzhledu.

[hana-code-insert name=’google‘ /]Tímto ale účinky tohoto zázraku nekončí. Olej z kadidla má totiž i další skvělou schopnost a to hojit drobné rány, poranění a nepříjemné škrábance. Olej pomáhá s rychlejším uzdravením a to i při omrzlinách či popáleninách.

Je to neuvěřitelné, ale pokud Vás trápí i vypadávání vlasů, jejich pomalý růst či poškozená struktura, doporučujeme vyzkoušet vlasovou masku z tohoto zázračného oleje. Do masky, kterou obvykle používáte, přidejte tedy několik kapek oleje z kadidla a dbejte na to, abyste olej dostatečně nanesli po celé délce Vašich vlasů. Co více, pomůže Vám i s neposlušnými lámavými nehty.

Trávicí problémy dokáží dost nepříjemně ztrpčovat život snad nám všem. Nicméně, voňavé kadidlo Vám může pomoci rozházené trávení uklidnit a uvolnit. Vůně éterických olejů umí také pomoci se zácpou i nevolností.

[hana-code-insert name=’Dole‘ /]Napadlo by Vás použít esenciální olej z kadidla na všechny tyto výše uvedené problémy? Nás tedy rozhodně ne! Proto jsme se rozhodli o tyto rady a tipy s Vámi podělit. V nejbližší době si tak už budete schopni sami poradit. Utíkejte tedy pro jistotu rovnou do obchodu a zakupte tento zázračný olej, ať jste za každé situace připraveni.