Neuvěřitelný recept na tvarohové knedlíky, do těsta přidám tuto ingredienci: Ta chuť se ani nedá popsat, to prostě musíte vyzkoušet!

Dumáte, co si připravit dobrého k večeři nebo pátečnímu obědu? Navrhujeme vám vyzkoušet báječné tvarohové knedlíky, které zvládnete připravit i bez vaření či použití sporáku. Neuvařené knedlíky s tvarohem lze vyrobit jednoduchým způsobem, jenž vám zabere jen velmi málo času. Stačí si jen přečíst jeden speciální recept a nebudete litovat. Tyto knedlíky si vaše děti zamilují a budou je po vás chtít co chvíli. Pojďme se na ně trochu více zaměřit.

Rychlé, snadné a chutné

Pokud děláte často pro své bližní nějaké sladké pochoutky, ale už vám v poslední době dochází inspirace, máme pro vás senzační zprávu. Recept na báječné tvarohové knedlíky je tím pravým ořechovým a tvarohovým. Obrovskou výhodou je, že je nemusíte vařit a jejich příprava je velmi rychlá a snadná. Nečekejte na nic a pusťte se do nich ještě dnes, nebudete litovat. Tyto knedlíky vás ohromí svou báječnou chutí, která vám způsobí přímo orgastický zážitek. Připomeňte si časy u babičky, která dělala sladké knedlíky v jednom kole.

Ingredience na přípravu

Zejména děti mají rády sladká jídla, a proto jim udělejte tyto sladké tvarohové knedlíky, posypte je kakaem, čokoládou nebo čímkoliv jiným, a uvidíte, že si je zamilují. K tomu, abyste je mohli připravit, budete potřebovat následující ingredience a suroviny: 500 g kravského sýra, resp. tvarohu, 500 ml mléka, 120 g pšeničných krup, cukr, strouhanku, vanilkový cukr a slunečnicový olej. Příprava je poměrně snadná a zvládne ji každý.

Čtěte také: Domácí tatranky vás vyjdou levněji, než ty kupované!

Postup výroby

Vezměte si mísu, nasypte do ní cukr a mléko, a vařte, dokud směs nezhoustne. Nechte trochu vychladnout, přidejte tvaroh a vanilkový cukr. Pořádně smíchejte a z této hmoty vytvarujte knedlíky v potřebné velikosti. Čím menší budou, tím více jich uděláte. Mohou být malé, velké, střední nebo klasické. Tyto knedlíky usmažte na pánvi na slunečnicovém oleji, nechejte je okapat, a nakonec posypte kakaem nebo mákem, to už záleží na vás.

Pozvěte přátele na knedlíky

Sami vidíte, že se jedná o opravdu snadný recept, který zvládne naprosto každý. Udělejte si pořádnou zásobu knedlíků a pozvěte své přátele na jejich koštování. Uvidíte, že si je zamilují. Už jen pohled na obrázek s těmito knedlíky nám nahání skvělou chuť. Můžete si je udělat k obědu, k večeři nebo jen tak pro radost kdykoliv na ně dostanete chuť. Nejlépe chutnají posypané kakaem a polité rozpuštěným máslem.