Nevděčná manželka prince Harryho: Chci sídlo jako má Kate!

Meghan Markle, americká herečka a manželka prince Harryho, se stala jednou z nejznámějších členek britské královské rodiny. Jejich svatba v roce 2018 a následný příchod syna Archiho přitáhly pozornost celého světa. Nicméně, ve stínu tohoto slavného páru se objevily zprávy o závisti, kterou Meghan údajně chovala vůči princezně Kate, manželce prince Williama. Odborníci se zabývali tím, jakým sídlem byla Meghan nespokojená a co si přála místo něj.

Meghan a Harry: Od Nottingham Cottage ke zklamání

Po svatbě s princem Harrym se Meghan přestěhovala do sídla Nottingham Cottage, které jim přidělila britská královská rodina. Toto sídlo, nacházející se na pozemku Kensingtonského paláce, však nebylo dle očekávání mladého páru. V dokumentárním seriálu na Netflixu se Meghan svěřila, že si představovala něco „více královského“ při vstupu do královské rodiny. Její manžel, princ Harry, se vyjádřil, že toto sídlo bylo spíše chalupou než palácem.

Pokud jde o to, jak to vnímala veřejnost, žili jsme v paláci, ale byla to chalupa,“ prohlásil princ Harry.

Meghan se vyjádřila, že sídlo Nottingham Cottage bylo příliš malé a neodpovídalo jejich představám. Chtěla mít sídlo podobné hodnoty, jako měla princezna Kate, manželka prince Williama.

Meghanina žádost o velkolepé ubytování

Po svatbě s princem Harrym v roce 2018 se Meghan obrátila na královskou rodinu s žádostí o velkolepé ubytování ve Windsoru. Chtěla sdílet bydlení se samotnou královnou, ale tato možnost jí byla odepřena. Existovalo několik důvodů, proč byla Meghanina žádost odmítnuta.

Jedním z hlavních důvodů byl možný zásah do soukromí královské rodiny. Prohlídky hradu a zájem veřejnosti by mohly ohrozit jejich soukromí. Experti naznačují, že Meghanin požadavek na velkolepé ubytování mohl pramenit ze žárlivosti na to, co měla tehdejší vévodkyně z Cambridge, Kate Middleton. Meghan toužila po sídle podobné hodnoty.