David Hampl
20 října, 2020

O svatbě sní skoro každá dívka. Je to tradice, kdy se může obléknout do nádherných šatů a být alespoň na jeden den princeznou. Co se ale stane, když dívka nemá kamarádky, se kterými by tento stav oslavila? Zbývá jí jen pozvat kamarády a pořádně si to s nimi užít.

Hloupá situace se změnila v zábavu

Rebecca z Brazílie se měla vdávat, ale stále neměla nikoho, kdo by jí mohl dělat družičku. Právě kvůli tomu váhala s focením, protože nechtěla být na fotografiích sama. Ze svého okolí věděla, že má každá nevěsta spoustu dívek, se kterými se na svatební den připravuje a fotí, proto jí začínalo být smutno.

To, co se stalo, nečekala

Měla ovšem spoustu mužských kamarádů. Ti se domluvili, že Rebecce splní její přání. Na její den se oblékli do dámských šatů a svou roli sehráli perfektně. Vžili se do družiček, pomáhali nevěstě s oblékáním, přípravami a focením a vykouzlili jí tak perfektní den.

Originální zábava

I když se to někomu může zdát hloupé, Rebecca si svůj den naplno vychutnala. Je ráda, že mají její přátelé smysl pro humor a byli tu pro ni, když je nejvíc potřebovala. Už při přípravách si hoši oblékli růžové saténové župánky, dělali své přítelkyni pedikúru a snažili se působit jako holky. To Rebeccu  každém momentě rozesmálo a přála si, aby její den nikdy neskončil.

Proč neměla kamarádky?

Nejde o to, že by Rebecca nebyla přátelská, ale její kolektiv tvoří převážně muži. Studuje totiž obor IT, kde se ženy vyskytují jen málokdy. Teď ale může říci, že i bez ženského osazenstva byl její den naprosto perfektní a ona by si ho klidně zopakovala, protože se náramně bavila.

Fanoušci i nenávist

Když fotky zaplavily internet, sklidily různé reakce. Někteří obdivovali silné přátelství, jiní tvrdili, že by se muži neměli stát zženštilými a pasovat se do této podřadné role. Ať už si ale lidé myslí cokoli, nevěsta je spokojená, a  to je hlavní.

Sdílejte článek