Nevěsta s družičkami předvedly naprosto dokonalé představení!

Svatby jsou vždy plné lásky, smíchu a radosti. Na mnoha svatbách se něco úplně nepodaří, ale na mnoha z nich se také objeví nádherné překvapení. Jistě jste viděli videa s jedinečným tancem novomanželů nebo odhalení těhotenství. Tato svatební oslava byla také jedinečná, protože si nevěsta se svými družičkami připravila nádherné představení. I přesto, že to v ten den cvičily jen jednou, se jim to povedlo na jedničku.

Netradiční svatební tanec

Sál plný měkkého světla, vzrušujícího očekávání a nedočkavých hostů najednou naplní unikátní energie. Začne hrát známá hudba a všichni se nemohou dočkat, co se bude dít. Družičky bez bot najednou elegantně vykročí vpřed. Jejich středem pochoduje nevěsta (také bez střevíčků). Jejich tanec je spojením tradičních i moderních pohybů a slavných písní, které všichni znají. Hosté se dívají na přechod od baletního twirls, přes hip-hop swagger až po slavné pohyby od Michaela Jacksona.

Nádherné překvapení pro ženicha i svatebčany

Všichni svatebčané i ženich dostali od nevěsty nádherné překvapení a část programu, kterou nikdo nečekal. Nevěsta chtěla zažít něco jedinečného a poskytnout svým hostům nezapomenutelný zážitek na její svatbu. A povedlo se jí to naprosto dokonale. Na takové vystoupení nikdo z nich hodně dlouho nezapomene. Navíc jí tleskají lidé z celého světa, protože video ze svatební oslavy se stalo virální. Díky tomu se na jejich jedinečné vystoupení můžete podívat i vy.

Čtěte také: Starou ženu každý den navštěvuje sova. Co to znamená?

Nevěsta si svou chvilku užila naplno

Všechny přítomné neokouzlila jen hudba a pohyby. Na první pohled je vidět, že si to nevěsta velmi užívá. Radost a energie, která z ní i družiček vyzařuje, naplnila celou místnost. Každý pohyb, úsměv i otočka vypovídá o lásku, kterou nevěsta cítí ke svému muži a přátelství, které má se svými družičkami.

Tak nádherný okamžik do konce svého života nezapomene nikdo z nich a i po mnoha letech na to budou s láskou vzpomínat.

Zdroj: seeitlive.co