David Hampl
13 prosince, 2019

Na svatební den se vždy všichni těší. Je to velký den dvou lidí, kteří se chystají vstoupit do společného života. Všechno mají naplánované, jsou krásně oblečení a hosté z nich nemohou odtrhnout oči. Zejména na nevěstu padá vždy nejvíce pohledů. Na tuto svatbu nikdo jen tak nezapomene, protože se na ní stalo něco opravdu neuvěřitelného. Ve chvíli, kdy se nevěsta chystala říct své „ano“ chytil ji ženich za paži a přivedl k oltáři někoho jiného.

Změna během obřadu

Od chvíle, co ženich navrhl své partnerce Janne, že si ji vezme, věděl, že budou mít svatbu, o které vždy snila. Obřad dokonce plánoval udělat před svou dcerou, která v celém svatebním procesu sehrála velmi zvláštní roli. Právě malá Jayda měla snoubencům předat snubní prsteny, cože je jedna z nejdůležitějších činností. Když se k tomu chystala, stalo se něco velmi neobvyklého.

Prsten dostal někdo jiný

Místo toho, aby ženich nasadil snubní prsten nevěstě, vzal ho a nasadil na prst malé Jaydi. Nikdo nechápal, co to dělá až do chvíle, kdy muž promluvil: „Tento prsten má velkou cenu. Chci, abys ho nosila, dokud nepotkáš někoho, s kým se rozhodneš strávit zbytek svého života. Máma a já tě budeme vždy milovat a starat se o tebe a potom i o vás. Chci, aby si byla tak úžasnou a šťastnou ženou jakou je tvoje matka.“

Setkali se během vánice

Jayda a Clifton spolu strávili spoustu času. Jakmile se poprvé setkali, okamžitě se stali velkými přáteli. Muž se setkal s Janne a Jaydi během vánice, když potřebovali transport. Jejich otec náhle zemřel a dívka měla pouhých 6 let. Clifton jim pomohl a dokázal, že je skutečný muž. Podívejte se na video, ve kterém jasně uvidíte, jak obřad probíhal a jak dojemné chvíle to byly. Určitě vás to dostane a semele stejně jako nás. Kéž by takových správných mužů bylo více. Samozřejmě, že se snoubenci poté oficiálně vzali. Nyní žijí šťastně a spokojeně a mají se rádi.

Sdílejte článek