Nevěsta si oblékla svatební šaty u hrobu svého snoubence

Jessica Padgett a Kendall Murphy se zasnoubili v roce 2016 a na konec září měli naplánovanou svatební hostinu. Měl to být jejich nejšťastnější den v životě, ale bohužel tomu osud chtěl jinak a svatba se nakonec nekonala.

Ti dva se bohužel vzít nemohli, protože měl Kendall autonehodu

Tragická událost přerušila svatební den. Když ale onen den přišel, Jessica nechtěla, aby to byl den jako každý jiný, chtěla si na svého budoucího muže udělat pěknou vzpomínku a udělala bláznivou věc, na kterou by asi neměl žaludek každý.

29. září, v den své plánované svatby, si Jessica vzala svatební šaty, nejkrásnější kytici slunečnic, o které kdy snila a také se sešla se svatebními hosty na speciální focení. Kendallovi rodiče přinesli oblíbené kovbojské boty, které měl moc rád a které pro něj byly skutečným symbolem, který miloval. Rodiče si na boty nechali napsat – Váš anděl strážný bude vždy s námi. Miluju tě, Kendall.

V den svatby nevěsta klečela u jeho hrobu a nechala se nafotit

Nevěstě to velmi slušelo, a i když měl být nejhezčí den v jejím života, ocitla se u hrobu svého snoubence, kde byly nakonec pořízeny nejdojemnější snímky. Bylo to bolestné setkání nejen pro samotnou Jessicu, ale také pro ostatní členy rodiny a všechny hosty. Nevěsta nakonec připustila, že o tomto dni přemýšlela dlouho a přepadala ji úzkost, protože nevěděla, jak to lidi přijmou, když ji zaplaví nápor emocí.

Ztráta partnera je obrovská a nevěsta je plná bolesti, ale ani na minutu nelituje, že se svatba pořádala bez hlavního účastníka – ženicha Kendalla. V tento den vzdali všichni úctu jeho paměti hodným způsobem, jak prozradila nevěsta. Mnoho lidí si chce na své mrtvé příbuzné a partnery nechat příjemnou vzpomínku. Někteří ale nechtějí zapomenout nikdy a mezi ně patří i Jessica, která vymyslela možná pro někoho morbidní způsob, jak to udělat.