Domů KRÁSA A MÓDA Nevíte si rady se správným výběrem šatů? Pak se podívejte na těchto...

Nevíte si rady se správným výběrem šatů? Pak se podívejte na těchto 8 tipů postav, dle kterých najdete své vysněné šaty!

Ženy často tráví hodiny před otevřeným šatníkem, kde hledají perfektní šaty pro zvláštní příležitost. Možná už jste zjistili, že najít správné šaty, když nevíte, jakou máte postavu, může být velmi obtížné. Nemusíte se však bát! Dnes Vám představíme 8 různých možných ženských tvarů a popíšeme Vám jejich vlastnosti a ty nejvhodnější typy šatů pro ně.

1. Tvar jablka

Jablko ve tvaru těla má plnější horní část (Vaše poprsí je větší než boky a pas). Mezi známá „jablka“ patří Drew Barrymore, Angelina Jolie a Tyra Banks. Pokud chcete omráčit každého na večírku, zvolte spíše volnější typ šatů v oblasti boků, jako můžete vidět níže na obrázku.

2. Tvar obráceného trojúhelníku

Pokud jsou Vaše ramena širší než boky a pas, máte tvar obráceného trojúhelníku. Mnoho modelek a hereček má takové postavy, včetně Renée Zellwegerové, Demi Mooreové a Naomi Campbellové. Existuje mnoho typů šatů, které můžete nosit, ale nejvíce se pro Vás hodí šaty s výstřihem do V, bez ramínek, nebo na jedno rameno.

3. Tvar přesýpacích hodin

Vzhled přesýpacích hodin je považován za jeden z nejkrásnějších – plné poprsí a boky s malým pasem. Marilyn Monroe, Blake Lively, Scarlett Johansson a Dita von Teese jsou známými „přesýpacími hodinami“. Tyto šťastné dámy mohou nosit téměř cokoliv, ale jejich postavy budou vypadat nejlépe v těchto šatech: „tužkové“ šaty, šaty s opasky, šaty ala mořská panna a šaty do tvaru A.

4. Tvar banánů

Kam dál?

Zde je seznam škodlivých věcí, které možná děláte svému mazlíčkovi, aniž byste si to uvědomovali!

10 pozitivních důsledků, které má na Vaše tělo chůze, pokud si dopřáváte procházky každý den!

Co se stane Vašemu tělu, když začnete jíst ovesné vločky každý den?!

Kosmetické tipy, které Vám pomohou osvěžit Váš vzhled a být dobře upravené během chviličky!

Jen 3 minuty před spánkem: Jednoduché cviky, díky nimž budete mít nohy jako modelka!

Další články