Nevšední vsuvka uprostřed svatebního veselí? Nůžky do ruky, jde se na vlasy!

Nevěsta a ženich si řekli „ANO“. Právě konec obřadu byl impulsem pro družičku, která se rozhodla všechny šokovat. Vzala totiž nůžky do ruky a začala mladé ženě stříhat vlasy. Cože? Je tohle plánovaná součást svatebního veselí nebo snad dívka zešílela. Či snad na mladou novomanželku Alyssu žárlí a jedná se o pomstu? Situace je brána s úsměvem, takže o dramatickou scénu jistě nejde. Ale co se tedy na svatbě kadeřnice z Georgie stalo?

Trend dvojích šatů  

Svatby provází mnoho tradic, ale také moderních trendů. Jedním z posledních jsou dvoje šaty. Jedny, které má nevěsta během obřadu. Takové bývají bohatší, často s vlečkou nebo dlouhým závojem. Naopak večerní šaty na svatební veselí mívají zcela odlišný vzhled, bývají více odvážné, kratší nebo takové, ve kterých lze soutěžit, tancovat a užívat si velký den s rodinou a přáteli. Nevěsta Alyssa Welch trend změny vzhledu posunula ještě dále.

Výměna šatů? Změna účesu!

Namísto toho, aby se po svatebním obřadu převlékla, využila příležitosti ke změně jiným způsobem. Nápad vznikl pod rukama družičky Stéphanie Lee, která také pochází z Columbusu v Georgii, a s Alyssou jsou dlouholeté kamarádky, také kolegyně, protože obě jsou kadeřnice. Právě z toho důvodu se změna netýkala šatníku, ale vlasové úpravy, konkrétně střihu. Stéphanie totiž poté, co si řekli snoubenci „ANO“ vzala nůžky do ruky a pustila se do práce.

Čtěte také: Tatiana Dyková umí překvapit! Neuvěříte co podnikla společně se svým manželem! To není pro každého!

Nový střih za 10 minut

Jak se proměnit v úplně někoho jiného za pouhých deset minut? Stéphanie je majitelkou vlastního kadeřnického salonu Teased Hair Salon, proto ví, jak na změnu účesu během chvilky. Nevěstě přikryla ramena a horní část těla pomocí kadeřnického pláště a dala se do práce. Pod zručnýma rukama rychle začaly padat kadeře vlasů na zem, aby Alyssa vykvetla do nové vizáže. Jistě bude novomanžel překvapený, že jeho žena vypadá úplně jinak, aniž by se převlékla. Tahle proměna dopadla na výbornou, vždy je ale nutné se vyvarovat velkých překvapení, která mohou skončit katastrofou.

Zdroj: ifunny.eu