Než půjdete do postele, vypijte tento nápoj. Někteří ho označují jako unikátní rozpouštěč tuků -
Menu

Než půjdete do postele, vypijte tento nápoj. Někteří ho označují jako unikátní rozpouštěč tuků

Pít není nutné jenom proto, že budete chtít dodržovat pitný režim. Když se zvolí správný nápoj, je možné pít také proto, že díky tomu budete moci efektivně a velmi jednoduše hubnout. Stačí jenom vědět, co je tím zázrakem, jak ho připravit a také kdy ho pít. Jestliže vás trápí vysoká váha, tento recept vám pomůže ji velmi efektivně snížit.

Vysoká váha je problém

Proč je třeba dbát na to, aby vaše váha byla optimální? Důvodů je hned několik. Jeden z nich je i ten estetický, jelikož lidí trpící nadváhou nijak přitažlivě nevypadají. Dále nezapomínejme tako na to, že nadváha s sebou přináší celou řadu rizik, která se následně týkají zdravotních problémů. Je to třeba cholesterol, vysoký tlak, i možné problémy se srdcem. Vše doplňuje i špatná fyzická kondice a celkově zatížený organismus. To vše jsou důvody, proč je na místě hubnout. A tento nápoj je velmi dobrým spalovačem tuků, který dokáže pomoci i vám.

Jsou potraviny, které umí pomáhat ve spalování

Důležitá je při hubnutí hlavně skladba jídelníčku. Ten by měl být nejenom pestrý, ale je na místě také to, aby daný jídelníček obsahoval i takové potraviny, které samotnému spalování tuků velmi dobře napomáhají. Díky nim je možné mít ideální váhu skutečně velmi brzy. Je jich hned několik a nutno říci, že řada z nich je obsažena v tomto nápoji. Logicky vás tedy nejenom zasytí, ale také vám pomůže v redukci tukových zásob. Stačí jenom, když si ho správně připravíte. A to rozhodně není nijak výrazně složité.

Co budete potřebovat?

Každý, kdo se podívá na seznam ingrediencí, ten doslova žasne. A to z důvodu, že v první chvíli ani nevěří, že by stačily jenom tyto. Každý si myslí, že jsou potřeba různé exotické druhy potravin, které budou hůře k sehnání. Opak je ale pravdou. Stačí vzít jenom to, co máte doma, nebo co je k dispozici v nejbližším obchodě. Potřebovat budete:

  • Citron
  • Skořici
  • Petržel
  • Zázvor
  • Med
  • Ocet

Jak na přípravu?

Nachystání tohoto zázračného nápoje je velmi jednoduché. V podstatě stačí jednotlivé ingredience vložit do mixéru a vytvořit jakousi obdobu smothie. Pokud by byla směs příliš hustá, je možné ji naředit čerstvou pomerančovou šťávou. Pamatujte, že by hustší být měla, ale měla by se zároveň nechat bez problémů pít. V tu chvíli máte hotový nápoj, který vás zaujme tím, jaké zázraky dokáže.

Pijte každý den

Kdy ho pít? Odpověď na danou otázku je velmi jednoduchá. Budete ho pít každý kalendářní den. Je to právě pravidelnost, která je u něho tolik důležitá. Když ji budete dodržovat, uvidíte sami, že se výsledky velmi brzy dostaví. Je také třeba vědět, jaký je onen čas, kdy ho pít. Zatímco řadu jiných nápojů na hubnutí je třeba pít ráno, u tohoto je to jinak. Pije se až večer. A to zhruba 1 hodinu před spaním. Nejprve se tedy navečeříte a než se budete chystat ke spánku, tak si připravíte tento spalovač tuků, který vypijete.

Líbil se vám článek?

Tisk

Překvapte své blízké skvělým nepečeným dezertem z ořechů, čokolády a sušenek. Díky těmto surovinám je snadný a také zcela bezkonkurenční svou chutí. Přesvědčte se!

RECEPTY
Je jen velmi málo lidí, kteří vám na otázku, zda mají rádi sladké, odpovědí slovem ne. Naprostá většina odpoví kladně,…

Kyprý, vláčný a krémový. Vyzkoušejte recept na tento neobyčejný makovník od mojí babičky, nebudete litovat

RECEPTY
Správný makovník by měl být kyprý a vláčný. To je i ten náš, na který vám uvádíme recept níže. Avšak…

Máte rádi tvarohový koláč? Pak musíte vyzkoušet recept mojí maminky, který chutná jako tvarohové nebe! Vyzkoušejte!

RECEPTY
Pokud patříte mezi příznivce tvarohových dezertů, pak byste určitě neměli přehlédnout tento dezert. I když se může zdát, že chutě…

Nejlevnější a přitom ten nejchutnější recept na Tiramisu! Vaše návštěva bude okouzlena!

RECEPTY
Tiramisu je italský vícevrstvý dezert, který se skládá ze sýra mascarpone, kávy (obvykle espresso), slepičích vajec, cukru, piškotů a alkoholu.…

Máte doma brambory? Využijte je na recept, na který u vás doma nikdo nikdy nezapomene

RECEPTY
Pokud se podíváme na suroviny, které jsou v českých kuchyních opravdu hojně a také často používané, tak se rozhodně jedná o…

Bramborová mísa s kuřecím masem: Jídlo, které svou barvou a vůní poutá pozornost ještě předtím, než ho podáváte

RECEPTY
Jak často chodíte z práce unavené s myšlenkou, že ještě musíte nějaký ten čas strávit v kuchyni, dokud si vyložíte…

Máte rádi tvarohový koláč? Pak musíte vyzkoušet recept mojí maminky, který chutná jako tvarohové nebe! Vyzkoušejte!

RECEPTY
Pokud patříte mezi příznivce tvarohových dezertů, pak byste určitě neměli přehlédnout tento dezert. I když se může zdát, že chutě…

Recept na skvělé křupavé rohlíčky, které jen tak někde nekoupíte!

RECEPTY
Tak takové rohlíčky jste zaručeně ještě neměli! Jsou tak krásně měkké a křupavé, že jim nemůžete odolat! Opravdu nemají chybu.…

Skvěla vitamínová bomba aneb udělejte si domácího Kubíka.

RECEPTY
Určitě nejen Vy, ale i vaše děti milují džusy. A není nad to si udělat doma pravý poctivý džus. Chutná…

Dort lenivý Napoleon: Tento recept jsme získali od ženy, která ho připravuje už 20 let! Je jednoduchý, rychlý a naprosto famózní!

RECEPTY
Už název napovídá, že v tomto receptu nepůjde o žádné dlouhé ani složité přípravy. Na své si tedy přijde každá…