David Hampl
28 ledna, 2019

Pít není nutné jenom proto, že budete chtít dodržovat pitný režim. Když se zvolí správný nápoj, je možné pít také proto, že díky tomu budete moci efektivně a velmi jednoduše hubnout. Stačí jenom vědět, co je tím zázrakem, jak ho připravit a také kdy ho pít. Jestliže vás trápí vysoká váha, tento recept vám pomůže ji velmi efektivně snížit.

Vysoká váha je problém

Proč je třeba dbát na to, aby vaše váha byla optimální? Důvodů je hned několik. Jeden z nich je i ten estetický, jelikož lidí trpící nadváhou nijak přitažlivě nevypadají. Dále nezapomínejme tako na to, že nadváha s sebou přináší celou řadu rizik, která se následně týkají zdravotních problémů. Je to třeba cholesterol, vysoký tlak, i možné problémy se srdcem. Vše doplňuje i špatná fyzická kondice a celkově zatížený organismus. To vše jsou důvody, proč je na místě hubnout. A tento nápoj je velmi dobrým spalovačem tuků, který dokáže pomoci i vám.

Jsou potraviny, které umí pomáhat ve spalování

Důležitá je při hubnutí hlavně skladba jídelníčku. Ten by měl být nejenom pestrý, ale je na místě také to, aby daný jídelníček obsahoval i takové potraviny, které samotnému spalování tuků velmi dobře napomáhají. Díky nim je možné mít ideální váhu skutečně velmi brzy. Je jich hned několik a nutno říci, že řada z nich je obsažena v tomto nápoji. Logicky vás tedy nejenom zasytí, ale také vám pomůže v redukci tukových zásob. Stačí jenom, když si ho správně připravíte. A to rozhodně není nijak výrazně složité.

Co budete potřebovat?

Každý, kdo se podívá na seznam ingrediencí, ten doslova žasne. A to z důvodu, že v první chvíli ani nevěří, že by stačily jenom tyto. Každý si myslí, že jsou potřeba různé exotické druhy potravin, které budou hůře k sehnání. Opak je ale pravdou. Stačí vzít jenom to, co máte doma, nebo co je k dispozici v nejbližším obchodě. Potřebovat budete:

  • Citron
  • Skořici
  • Petržel
  • Zázvor
  • Med
  • Ocet

Jak na přípravu?

Nachystání tohoto zázračného nápoje je velmi jednoduché. V podstatě stačí jednotlivé ingredience vložit do mixéru a vytvořit jakousi obdobu smothie. Pokud by byla směs příliš hustá, je možné ji naředit čerstvou pomerančovou šťávou. Pamatujte, že by hustší být měla, ale měla by se zároveň nechat bez problémů pít. V tu chvíli máte hotový nápoj, který vás zaujme tím, jaké zázraky dokáže.

Pijte každý den

Kdy ho pít? Odpověď na danou otázku je velmi jednoduchá. Budete ho pít každý kalendářní den. Je to právě pravidelnost, která je u něho tolik důležitá. Když ji budete dodržovat, uvidíte sami, že se výsledky velmi brzy dostaví. Je také třeba vědět, jaký je onen čas, kdy ho pít. Zatímco řadu jiných nápojů na hubnutí je třeba pít ráno, u tohoto je to jinak. Pije se až večer. A to zhruba 1 hodinu před spaním. Nejprve se tedy navečeříte a než se budete chystat ke spánku, tak si připravíte tento spalovač tuků, který vypijete.

Sdílejte článek