Než zemřel, zapnul si bezpečnostní pás a potom vyhodil své dítě z okna: Srdcervoucí příběh dnešního rána

Před smrtí dokáží lidé dělat různé činy, mnohdy takové, které by nikdy před tím neudělali. Mohou vypadat velice bláznivě, ale v danou chvíli je to možná jediná možnost, jak někomu zachránit život. Pokud jsme navíc rodiči malého dítěte, je našim hlavním instinktem a pudem život malého dítěte zachránit. Neváháme tak ani minutu a nacházíme řešení, které by se nám za normálních okolností zdálo naprosto nevhodné a trestuhodné. Chceme jediné, zachránit dítě a možná i sebe. Přesně to je případ jedné mladé ženy z amerického městečka, kde před několika lety došlo k tragické nehodě, při které tato žena přišla o život. Její dceru ovšem nalezena nebyla.

Každý zná každého

K tragédii došlo ve městě Wyoming, které se nachází v americkém státě Illinois. Jde o město, kde se každý zná s každým, a před nikým tu nic neutajíte. Když jeden den řeknete o někom, že je trouba, na druhý den dostanete ránu od někoho jiného, protože to byl jeho známý. Každý jistě nějaké takové město zná. Toto město má pouze 1400 obyvatel, což je opravdu málo. K nehodě může ovšem dojít i tady.

Plány se zhroutily

Mladá žena Shelby si představovala idylický život v přátelském a klidném prostředí. Bydlela se svým snoubencem a matkou v jednom pěkném domě v tomto městečku. Pracovala jako kosmetička a učila se na lékárnici. Bylo ji pouhých 21 let, když se stala obětí velké tragédie. V lednu se jí narodila malá dcerka Keana. Shelby byla velmi šťastná, ale to nemělo mít dlouhého trvání. Její plány do budoucna náhle skončily strašlivou tragédií.

Čtěte také: POZOR! Tohle jsou první příznaky Alzheimerovy choroby bez ohledu na věku. Určitě je nesmíte ignorovat!

Tragédie zapsaná do dějin

Podle starosty města se jedná o tragédii, která navždy změnila historii městečka. K tragédii došlo přesně na den jejích 21.narozenin, 30.ledna. V ten den někdo zapálil jejich dům, ve kterém se zrovna nacházela Shelby s její malou dcerou. Byla tam s ní sama, ale stačila zavolat na tísňovou linku, aby jim oznámila, že dům hoří.

Hrdinský čin mladé ženy

Než hasiči dorazili na místo, bylo už pozdě, Shelby byla po smrti. Její dceru ovšem v troskách domu nenašli. Objevili ji až po chvíli venku před domem zapásanou v dětské sedačce. Na základě pátrání se došlo k závěru, že Shelby udělal před smrtí to nejrozumnější, co mohla. Rozhodla se zachránit svou malou dceru. Zapásala ji do sedačky a hodila z druhého patra domu. Tímto hrdinským činem jí zachránila život, nicméně nikdo nechápal, proč nevyskočila i ona, mohla žít. Dívku samozřejmě ošetřili a lidé se velmi rychle složili na pomoc při opravě domu. Tento hrdinský čin mladé ženy, nechť je příkladem.