Nezodpovědná matka: Podívejte se co zažila tato holčička, jejíž maminka ji vzala do obchodu koupit nové boty.

Rádi nakupujete nové boty? Každá žena touží po krásných botách a nikdy jich nemá dost. Jsou ženy, které mají plné skříně bot, ale i tak stále kupují nové a nové. Patříte k nim nebo vám stačí pár párů, a nové kupujete až když vám ty současné doslouží? Ať už je to tak nebo tak, při zkoušení nových bot v obchodě vždy používejte ponožky na nožky. Nikdy nezkoušejte v obchodě boty bez ponožek jen s holou nohou, protože byste jinak mohli dopadnout velmi špatně. Zažila to jedna holčička, jejíž maminka ji vzala do obchodu koupit nové boty.

Používejte ponožky

Vždy používejte při zkoušení bot v obchodě ponožky nebo lehké punčochy, samozřejmě vaše. Nikdy totiž nevíte, kdo si zkoušel boty před vámi a v jakém stavu měl nohy. Může se totiž stát, že si je zkoušel někdo velmi nezodpovědný a vy tak následně můžete něco chytit. Z hlediska hygieny je zkoušení s ponožkami samozřejmostí, nicméně se stále můžeme setkat s lidmi, kteří si botky zkouší bez ochrany. Je to velmi nebezpečné a doporučujeme to nedělat.

Nezodpovědná matka

Jedna maminka, která žije ve Velké Británii, zažila se svou dcerkou opravdový horor. Jednou se rozhodla, že koupí své dcerce nové botky a vzala ji do obchodu s botami. Výběr byl opravdu velký, a tak zkoušeli dlouho. Bohužel holčička neměla při zkoušení ponožky, takže zkoušela na holou nohu, což bylo od maminky velmi nezodpovědné. Stala se totiž hrozná věc.

Čtěte také: Domácí ošetření proti chorobám napadajícím okrasné růže

Infekce po celém těle

Po zkoušení se holčičce na chodidle objevila rána, která obsahovala silnou infekci. Infekce byla naneštěstí tak silná, že se velice rychle rozšířila po celém těle. Stačila obyčejná malá ranka na špičce nohy malé holčičky a holčička skončila na nemocničním lůžku. Matka se rozhodla sdílet děsivé fotografie na internetu a nabádá všechny rodiče, aby nedělali stejnou chybu jako ona a při zkoušení bot v obchodě vždy používali ponožky nebo jinou ochranu.