VIDEO: Nikdo nečekal, co se stane, až na zem nasype kyblík s krmením. V jednu chvíli to vypadá, že může jít skutečně o život

Pokud máte jednoho psa, jistě víte, že krmení je určitým rituálem. Stačí nasypat jídlo do misky a pes, ať je kdekoli, běží ke svému místu a cestou div neporazí vše, co mu přijde do cesty. A to máte jenom jednoho jediného psa. A co mají říkat ti, kteří doma mají celou smečku psů, kteří jsou skoro tak velcí, jako jejich dítě. Tady už může jít klidně o život.

Dívka je chce nakrmit

Psy vždy krmí otec nebo matka dívenky, ale jednoho dne se teprve čtyřletá dívenka rozhodla, že jejich smečku nakrmí ona sama. Už samotný kyblík s krmením sotva unese. Přenese ho do kuchyně, přímo doprostřed, kde ho chce vysypat. Pokud máte doma psa, který se k jídlu vždy řítí, tak už vás jenom z tohoto popisu jistě mrazí, protože tušíte, že pokud se psi rozběhnou k jídlu, dívku zcela jistě odstrčí a povalí a může dojít i k vážnému zranění. Opravdu se to stane?

Psi jsou vychováni

Tato smečka psů je však jiná. Možná si na začátku videa budete myslet, že může jít o život, pokud by se psi rozběhli k jídlu. K tomu ale nedojde, jelikož takto vychované psy nemá doma patrně nikdy. Poslouchají na slovo, a to i malou čtyřletou holčičku. Ta začíná na zem sypat krmení. A psi? Nic. Pouze stojí, sledují, a žádný z nich se ani nehne. Žádné štěkání, žádné tlačení, ani žádné ohrožování dítěte. Zní to až nemožně, ale je to tak. Stačí se podívat na video a můžete se o tom sami přesvědčit, že je to realita.

Čtěte také: 8 produktů, které jsou užitečné pro Vaše zdraví více než všechny ty senzační „superpotraviny“!

Až když dostanou pokyn

Co se stane za chvíli? Psi dostanou pokyn k tomu, že mohou začít jíst. Pokyn k tomu, že konečně mohou jít ke svým granulím. I tady jdou celkem spořádaně. To už je malá holčička v bezpečné vzdálenosti a jenom sleduje to, jak pejsci jedí. Co na ně říkáte, viděli jste někdy, že by se takto velká smečka dala nakrmit tak v klidu? Pokud ji máte opravdu vychovanou, tak ano. A klidně je může krmit váš teprve čtyřletý potomek. Nic se mu nestane.