David Hampl
9 ledna, 2019

Pěvecké soutěže jsou hitem nejenom u nás, ale i po celém světě. Jejich unikátem je to, že dokážou především objevit talenty. V záplavě stovek průměrných zpěváků se čas od času objeví někdo, kdo má hlas, který je naprosto dokonalý. A něco podobného se stalo i v tomto případě. Zde však nemluvíme jenom o tom, že dívka z našeho příběhu má hlas dokonalý. Mluvíme o tom, že ho má až neskutečný. Samotná porota nemohla uvěřit tomu, co slyší. Byla zcela vedle, což s sebou neslo i řadu neočekávaných reakcí.

Porota byla v šoku

Málokdy se stane, že je porota natolik konsternovaná, jako v tomto případě. Jistě, už slyšela mnoha dokonalých zpěváků. Ale poté, co nastoupila tato dívka, se jednalo o zcela novou situaci. Nejenom, že nemohly uvěřit svým uším, ale také zareagovaly tak, jako ještě nikdy. Údiv, stejně jako obdiv, ale také emoce. Bylo jasné, že tato dívka má skutečný talent, který si zaslouží jediné. Aby byl dostatečně a dokonale rozvíjen. Přihlášení do soutěže se pro ní stalo okamžitou změnou jejího života.

Holandsko má svojí hvězdu

Kde se tato událost stala? Bylo to Nizozemsko, kde se také vysílá známá soutěž s názvem Voice. Ta je unikátní tím, že zde porota nevidí, kdo přes ně přistupuje. Slyší jenom hlas a tím jde o soutěž unikátní. A když k nim předstoupila tato zpěvačka, nemohli uvěřit svým uším. Jelikož ji neviděli, mysleli si, že jde o playback. Nechápali, že takový hlas může mít skutečně jedna ze soutěžících. To ale nakonec zjistili, když se jejich křesla otočila a oni mohli vidět skromnou dívku, která je svým hlasem okouzlila.

Vystoupení plné emocí

Chvála. Nic jiného si daná dívka v podstatě nezasloužila. A jelikož měla dokonalý hlas, bylo jasné, že si ji také zaslouží. Unesena byla porota, dojata byla samotná dívka. Ta dokonce neudržela ani slzy. Bylo celkem jasné, že právě toto byl jeden z dílů, který byl plný emocí. Ty k tomu samozřejmě patří. Rázem se tato nenápadná soutěžící stala miláčkem národa.

Čím je okouzlila?

Chcete být okouzleni stejně, jako byla porota? A to již po několika málo vteřinách? Pokud ano, je možné si záznam pustit. Přinášíme vám video z Holandska, které díky této soutěžící zcela určitě vejde do dějin. Podívejte se na něj a sami dáte za pravdu tomu, že zpěv je zcela fenomenální.

Sdílejte článek