Nikdo si nemyslel, že tento mladý člověk přežije

Nikdo nečekal, že tento Brazilec přežije. Narodil se totiž hlavou dolů, takže pokud se na něj podíváte, na první pohled je jasné, že takový člověk nemá šanci přežít. Dnes je mu 44 let a žije život jako každý jiný. Jeho diagnóza je velmi výjimečná, takových lidí na světě mnoho nenajdete.

https://www.onlinenytt.com/

Nikdy neměl potíže s tím, jak vypadá

Při pohledu na sympatického muže vás určitě napadne, jaký musí mít těžký život. Narodil se s diagnózou arthrogryposis multiplex congenita, takže je o hlavu menší protože hlava je podepřená zády. Claudiu, jak se Brazilec jmenuje, žije ve státě Bahia a nikdy podle svých slov nedovolil, aby ho nemoc v něčem omezovala. Miluje spoustu věcí, jako normální člověk, a také je dělá.

Sám přiznal, že nikdy neměl potíže a jeho život je normální, přesně tak, jak si přijal. Svou nemoc přijal za vlastní a snaží se o ní mluvit otevřeně. Už od dětství byl přesvědčený o tom, že svůj život bude žít naplno, bez ohledu na to, jak dlouho bude na světě. Nemohl chodit do školy, ale jako každé dítě se naučil číst i psát, pomáhala mu jeho matka doma.

Čtěte také: Rostlina, která snižuje krevní tlak a dělá zázraky s hladinou cukru v krvi. Je účinnější než česnek!

https://www.onlinenytt.com/

Chce inspirovat podobně postižené lidi

Jeho fyzický stav mu podle všeho umožňuje dělat všechno, co se dělat dá. Nikdy neměl problémy s dýcháním, viděním nebo příjmem jídla či pití. Žije opravdu jako každý jiný. Našel si přátele a chce inspirovat lidi k tomu, aby se přijímali takoví, jací jsou. Dokonce už vydal vlastní DVD, napsal autobiografii a také se od roku 2000 stal motivačním řečníkem a měl několik proslovů.

https://www.onlinenytt.com/

Na světě nenajdete mnoho lidí, kteří by měli jako Claudiu tuto diagnózu. Většinou zemřou do několika let po narození, protože jejich orgány mají problémy správně fungovat. Tento Brazilec je výjimkou, která dokazuje, že můžete mít plnohodnotný život bez ohledu na to, jak vypadáte nebo jakou nemocí trpíte. Na internetu pak najdete mnoho videí s lidmi, kteří svou nemoc berou jako součást sami sebe.

Zdroj: onlinenytt.com