Nikdy by mě nenapadlo, že alobal může být tak užitečný. Pak mi ale kamarádka poradila tyto triky!

Možná budete překvapeni, ale alobal je velmi všestranná a užitečná pomůcka do domácnosti! Přinášíme Vám proto geniální tipy, jak využíta plný potenciál alobalu. Stejně jako my budete i pravděpodobně i Vy překvapení tím, co všechno dokáže!

[hana-code-insert name=’google‘ /]Asi by Vás ani ve snu nenapadlo, k čemu všemu se dá takový obyčejný alobal využít. Nuž, tyhle nápady Vám zaručeně ulehčí život!

Jak se sami přesvědčíte, alobal neslouží jen balení potravin. No jen se sami přesvědčte!

Tipy & Triky jak využít alobal! 

Sušení prádla

Ti z Vás, kteří mají doma sušičku na prádlo pravděpodobně velmi často řeší problém se statickou elektřinou. Jak se ho ale efektivně zbavit? Odpovědí je Vám alobal. Stačí ho vhodit společně s prádlem do sušičky a bude po problému. Nejlépe vytvořte několik malých zmačkaných koulí a uvidíte ten zázrak!

Odstranění rzi

Neustále řešíte problém s rezavými kohoutky? Už nebudete muset. Stačí si vzít kousek alobalu a příslušný kohoutek s ním vydrhnout.

Žehlení

Ano, je tomu tak. Alobal je skvělým pomocníkem i při samotném žehlení. Stačí si dát pod potah Vašeho žehlícího prkna alobal, začít žehlit a pozorovat hotový zázrak. Prádlo budete mít vyžehlené znatelně rychleji. Divíte se, jak je to možné? Jednoduché, alobal se zahřeje a prádlo se tak bude automaticky vyrovnávat i z druhé strany. To pro Vás znamená žehlení jen jedné strany, a tím pádem spoustu času na radovánky.

Nádobí

Kus zmačkaného alobalu poslouží velmi vhodně i jako houbička na znečištěné nádobí. Vyzkoušejte a uvidíte, jak rychle se zbavíte nečistot a mastnoty.

Stěhování

V případě, že potřebujete přesunout těžký nábytek, alobal je tou správnou cestou. Stěhování tak bude od teď mnohem jednodušší.

Ostření nůžek

Nenávidíte situaci, kdy máte tupé nůžky a nemůžete nic ustříhnout? Už nemusíte, s alobalem v domácnosti už Vám to nikdy nehrozí. Nůžky budou vždy ostré. Stačí pouze alobal přeložit na několik částí a začít stříhat.

Trychtýř

V neposlední řadě poslouží alobal i jako trychtýř. Díky své tvarovatelnosti je možné ho vytvarovat téměř do jakýchkoliv tvarů, např. do tvaru kužele – trychtýře.

Jak vidíte, alobal je opravdu všestrannou pomůckou. Pevně věříme, že Vám tyto tipy a triky usnadní práci v domácnosti!