Nikdy nechoďte spát rozzlobení po hádce s partnerem! Proč?

Všichni říkají, že byste neměli chodit rozzlobení do postele. A je to pravda. Před spaním byste se s partnerem měli vždy udobřit a říct si pár slov plných lásky. Matka tří dětí Ashley Murray (33) se snaží nabádat ostatní, aby se před spaním nehádali. Pohádala se totiž se svým manželem Mikeym (36) a poslala ho spát na pohovku. Ráno ho našla mrtvého!

https://www.independent.co.uk/

Ostrá hádka skončila tragédií

Ashley se jednoho večera rozzlobila, protože její muž pracovat neuvěřitelně dlouho. Snažil se vydělat dost peněz na to, aby mohl vzít celou rodinu na dovolenou a užít si s manželkou výročí. Proto pracovat 16hodinové směny, sedm dní v týdnu. Díky tomu byl neustále vyčerpaný a jeho zdraví se začalo velmi rychle zhoršovat.

Jednoho večera se manželé pohádali a žena ho poslala spát na pohovku. Když se ráno probudila a šla ho zkontrolovat, našla ho ve stejné poloze. A bez barvy v obličeji. Dotkla se ho a cítila, jak je studený. Okamžitě začala křičet „táta je mrtvý“ a potom vyběhla na ulici a křičela „Mikey je mrtvý“. Ashley se zhroutila a museli ji zpět do domu odnést.

Čtěte také: Policista našel pohřešovanou 2letou holčičku v lese

https://www.independent.co.uk/

Nyní lituje každé minuty, kdy se s manželem hádala

„Cítila jsem se tak provinile. Byla jsem na sebe tak naštvaná, že jsem ho nechala spát na pohovce. Stále mi přijde tak těžké pomyslet na to, že má poslední slova k němu byla ze zlosti.“ Právě svá poslední slova si bude Ashley vyčítat do konce života. Místo toho, aby se rozloučila s manželem slovy plnými lásky, se před jeho smrtí velmi pohádali.

Nikdy nemůžeme vědět, kdy přijde konec. Proto bychom si měli vážit každé chvíle s rodinou a do postele bychom měli jít vždy s láskou v srdci a úsměvem na tváři. Život je příliš krátký na to, abyste šli spát naštvaní a netrávili každou chvíli se svou rodinou. Chovejte se ke svým blízkým vždy tak, abyste nelitovali posledních slov, jaká jste jim řekli.

Zdroj: independent.co.uk