David Hampl
23 srpna, 2019

Zatýkala Vás už někdy policie a dala Vám na ruce pouta? Nebo jste si s přáteli zkoušeli dávat pouta a vsázet se, kdo se z nich vysvobodí dříve, a zda vůbec? Nebo jste si to prostě jen zkoušeli, zda to vůbec jde se z pout vysvobodit? Možná to pro Vás nebylo úplně snadné, a možná se Vám to ani nepodařilo. Pokud ano, tak gratulujeme. Pokud ovšem ne, nezoufejte, neboť díky níže uvedenému triku se dostanete téměř z jakýchkoliv pout.

Z pout jako kouzelníci

Všem vrtá hlavou myšlenka, jak to dělají kouzelníci, kteří se před zraky tisíců lidí, nechají spoutat a zavřít do komory, aby se pak z ní mohli bezpečně dostat. Zde se samozřejmě nabízí odpověď, že to mají vše domluvené a pouta mají uvolněná, nebo jim stačí jen za něco zatáhnout a jsou na svobodě. V reálném životě je to ovšem jiné, a pokud Vás někdo spoutá, většinou není snadné se z pout dostat. Pokud tedy neznáte náš trik.

Ostatní Vás budou nenávidět

Pro život je rozhodně dobré vědět a znát báječný způsob, díky kterému vysvobodíte ruce ze svazovačů. Jde o jedinečný způsob, který nikde jinde nenajdete. A až to předvedete svým přátelům, začnou Vás obdivovat nebo také nenávidět. Můžete se vsadit na party nebo na jiné akci, a stát se tak hvězdou večera.

Zachrání Vám to život

Pravděpodobně si říkáte, že se do pout nikdy nedostanete. Možné je ovšem všechno a jednoho dne se v nich klidně octnout můžete. Pokud se z nich nedostanete, je možné, že budete třeba ohroženi i na životě. Z toho důvodu je rozhodně dobré znát způsob, jak se z pout dostat, aspoň pro své bezpečí a zdraví.

Kdykoliv se může stát, že Vás někdo chytí a proti Vaší vůli Vás sváže, a v horším případě bude i mučit. Když budete vědět, jak se z pout dostat, můžete se zachránit. Vše ovšem mlže změnit tento jedinečný způsob, se kterým přišel jeden nejmenovaný mladý Rus. Internetu, resp. veřejnosti tak poskytl úžasný postup, jak se dostat z pout a zachránit s tak život.

Vysvobodí Vás boty

Abychom už ale dále neotáleli a nechodili kolem horké kaše, je na čase povědět si, jakým způsobem se dá z pout, resp. svazovacích kabelů dostat. Podle mladého Rusa k tomu stačí jednoduchá pomůcka, kterou máme všichni téměř stále na sobě, pokud tedy nechodíte bosí. Ano, pomůckou jsou samozřejmě obuté boty. Možná si říkáte, co je to za hloupost, ale věřte, že to opravdu funguje.

Tření tkaniček o pouta

A jaký je konkrétní postup? Rozvážete si tkaničky a jednu z nich provlečete přes spoutané ruce. Následně tuto provlečenou tkaničku svážete s druhou volnou tkaničkou. Pak už je to snadné, začnete pohybovat nohama, čímž začne vznikat tření tkaniček o pouta. Tím se logicky pouta roztrhnou a vy budete volní. Možná to vypadá jako hloupost, ale opravdu to funguje. Vyzkoušejte to a sami brzy zjistíte, jak snadné to je.

https://youtu.be/MLexCerf_lE

Sdílejte článek