No řekněte sami, kdo by nechtěl žít jako slečny Kardashianovy? Vila s dokonalým výhledem a vlastním šéfkuchařem je asi snem každého!

S bazénem na střeše, soukromým kuchařem, komorníkem a řidičem má Villa Manzu vše, co byste potřebovali na párty v džungli, jako to udělali samotní Kardashiani.

Zkrátka a jednoduše, držte se Kardashianových a party v džungli se soukromým šéfkuchařem Vás nemine!

V loňské sezóně skupina reality TV, která zahrnuje Kim a Kourtney, natočila zvláštní epizodu přímo z luxusní Villy Manzu, která se nachází ve Střední Americe, přesně v Kostarice.

Nyní je tato ohromná vila k opět k mání! Kdokoliv, kdo má dostatek financí, si může tuto nádhernou vilu, která je jako dělaná pro selfie slečen Kardashianových, pronajmout!

Vila se pyšní nadherným střešním bazénem s panoramatickým výhledem na poloostrov Papagayo.

[hana-code-insert name=’google‘ /]K dispozici je osm pokojů, každý s vlastní koupelnou a kompletní seznam služeb – včetně soukromého šéfkuchaře, komorníka či řidiče. To vše od 320.000/noc.

[hana-code-insert name=’google‘ /]

[hana-code-insert name=’Dole‘ /]Kim a Kanye se v současnosti vrátili do svého staršího hnízdečka lásky, poté co oznámili narození své holčičky 15. ledna letošního roku. Na nějakou tu dobu si tak od těchto dobrodružných lokalit dají pravděpodobně pauzu.

Pár se nedávno přestěhoval do svého rozlehlého domu v kalifornských Skrytých kopcích, více než tři roky poté, co ho koupili.

V domě s osmi ložnicemi je spousta místa pro ostatní členy rodiny, kteří se jisto jistě plánují stavit a na tu malou čerstvě narozenou krásku se podívat.

Po zaplacení necelých 260 mil. Kč za nemovitost v roce 2014, Kim strávila roky její rekonstrukcí tak, aby odpovídala jejím standardům.

Dnes má tato nemovitost hodnotu něco kolem 310 mil. Kč…

No řekněte sami, umíte si představit žít v takovéto vile? Líbilo by se Vám to?

Pokud se Vám článek líbil, nezapomeňte ho sdílet se svými přáteli a rodinou :-)!