Redakce ProSvět.cz
12 prosince, 2016

U mnoho národů světa je sůl symbolem čistoty a poctivosti. Není divu, že je sůl zařazována do mnoha kosmetických, ale i léčebných procedur. Sůl se již déle používá při tzv. očistě těla a pokožky a její hlavní výhoda je zejména silný kladný náboj, který obsahuje.

sol1 Sůl je schopna přitáhnout a absorbovat negativní energii během několika minut, a proto doporučujeme, abyste neztráceli čas a udělali si relaxační zábal nebo tedy proceduru. Občasná očista je pro naše tělo i duši velmi důležitá.

Pro takovou očistnou solnou terapii budete potřebovat lavor nebo velkou misku, do které se vám vejdou obě nohy a budete se hlavně cítit pohodlně. Také si připravte mořskou hrubozrnnou sůl a postupujte podle následujících pokynů.

Rituál solné očisty

 

[sociallocker]

sol2 Rituál provádějte v místnosti, která je izolována od vnějšího i vnitřního hluku, někde v klidu, kde můžete relaxovat. Měli byste být co nejméně rozptýlené okolím. Připravte si mnoho kamenné soli. Určitě vám nemusí být líto většího množství. Pak už jen položte obě chodidla do solného zábalu a klidně si trochu promasírujte nohy. Následně už jen relaxujte, dokud vám je pohodlně.

sol3 Snažte se myslí posílat všechny negativní myšlenky směrem ven přes nohy. Představujte si, jak všechny špatné věci odcházejí právě do soli. Neváhejte a klidně se postavte a prešľapávajte, uděláte jen dobře. Čím více energie budete cítit, tím je čištění účinnější. Můžete případně i skákat, otáčet se a hrát si se zrnky.

[hana-code-insert name='Dole' /]

Když budete mít pocit, že veškerá negativita je pryč, očistěte své nohy a chvíli si poseďte, abyste načerpali novou energii. Nastává poslední fáze léčby. Sůl zabalte do tašky nebo spláchněte v záchodě. Musí odejít z vašeho domu. Nezapomeňte se v duchu poděkovat.

sol4 Tato očista je skvělá pro všechny, kteří mají v životě nějaké potíže a trápí se něčím vážným. Aplikovat ji můžete i když máte špatnou náladu a chcete přijít na nové myšlenky. Vyzkoušejte a uvidíte, jestli to funguje. Každý jednou je tato očista účinnější. Tradičně byste dokonce měli tuto sůl vysypat do řeky. Věděli jste?

Pokud se vám článek líbil, sdílejte ho a šiřte tuto skvělou očistu.

[/sociallocker]

Sdílejte článek