Nohy si položila do nádoby se solí. Budete opravdu překvapeni, když zjistíte,...

Nohy si položila do nádoby se solí. Budete opravdu překvapeni, když zjistíte, co tato solná očista udělala s jejím tělem

U mnoho národů světa je sůl symbolem čistoty a poctivosti. Není divu, že je sůl zařazována do mnoha kosmetických, ale i léčebných procedur. Sůl se již déle používá při tzv. očistě těla a pokožky a její hlavní výhoda je zejména silný kladný náboj, který obsahuje.

sol1Sůl je schopna přitáhnout a absorbovat negativní energii během několika minut, a proto doporučujeme, abyste neztráceli čas a udělali si relaxační zábal nebo tedy proceduru. Občasná očista je pro naše tělo i duši velmi důležitá.

Pro takovou očistnou solnou terapii budete potřebovat lavor nebo velkou misku, do které se vám vejdou obě nohy a budete se hlavně cítit pohodlně. Také si připravte mořskou hrubozrnnou sůl a postupujte podle následujících pokynů.

Rituál solné očisty

 

[sociallocker]

sol2Rituál provádějte v místnosti, která je izolována od vnějšího i vnitřního hluku, někde v klidu, kde můžete relaxovat. Měli byste být co nejméně rozptýlené okolím. Připravte si mnoho kamenné soli. Určitě vám nemusí být líto většího množství. Pak už jen položte obě chodidla do solného zábalu a klidně si trochu promasírujte nohy. Následně už jen relaxujte, dokud vám je pohodlně.

sol3Snažte se myslí posílat všechny negativní myšlenky směrem ven přes nohy. Představujte si, jak všechny špatné věci odcházejí právě do soli. Neváhejte a klidně se postavte a prešľapávajte, uděláte jen dobře. Čím více energie budete cítit, tím je čištění účinnější. Můžete případně i skákat, otáčet se a hrát si se zrnky.

Když budete mít pocit, že veškerá negativita je pryč, očistěte své nohy a chvíli si poseďte, abyste načerpali novou energii. Nastává poslední fáze léčby. Sůl zabalte do tašky nebo spláchněte v záchodě. Musí odejít z vašeho domu. Nezapomeňte se v duchu poděkovat.

sol4Tato očista je skvělá pro všechny, kteří mají v životě nějaké potíže a trápí se něčím vážným. Aplikovat ji můžete i když máte špatnou náladu a chcete přijít na nové myšlenky. Vyzkoušejte a uvidíte, jestli to funguje. Každý jednou je tato očista účinnější. Tradičně byste dokonce měli tuto sůl vysypat do řeky. Věděli jste?

Pokud se vám článek líbil, sdílejte ho a šiřte tuto skvělou očistu.

[/sociallocker]

Tisk
ZDROJbabskeveci.sk
Loading...
Sdílejte

Kam dál?

Podívejte se na TOP účesy, které budou hitem letošního roku 2018! To musíte mít!

Jela jsem ke kamarádce na návštěvu do New Yorku a nemohla uvěřit svým očím. Takovýto dům jsem ještě neviděla!

Máte suché a poškozené vlasy? Pak vyzkoušejte tuto vitamínovou bombu!

Míváte nateklé končetiny, nebo je máte naopak pořád studené? Pak byste měli ihned k lékaři!

Přemýšlíte, jak ozvláštnit Vaši domácnost? Pak Vám pomohou tyto tipy a triky, jak správně vybrat záclony!

Další články