Nostradamus předpověděl Putinovu válku. Co nás čeká dál?

Podle legendární kartářky Nostradamus předpověděl Putinovu válku. Bohužel to podle ní nemusí být to nejhorší, co nás podle něj během letošního a několika následujících let čeká. Nostradamus předpověděl, že na jaře 2022 nastane brutální válka. Jeho proroctví se naplnilo. Měli bychom se obávat dalších věcí, které předpověděl?

Nostradamus se v minulosti nemýlil. Platí to i pro budoucnost?

Podle následovníků tohoto velkého muže se ve svých Proroctvích z roku 1555 nemýlil, když předpověděl několik významných historických událostí. Ukázalo se ovšem, že předpovědět i jednu z velkých evropských válek, ale detaily samozřejmě nejsou zcela jasné, protože mnoho z jeho předpovědí bylo hodně abstraktních.

V Proroctví se nachází tyto řádky: „Mír přichází z jedné strany a přichází válka. Nikdy nebylo tak velké soužení, plačící muži a ženy, nevinná krev na zemi, a bude to po celé Francii. Oheň ze vzduchu do královské budovy, jakmile opadne světlo války, sedm měsíců velké války, smrt zlých lidí, Rouen, král Evreux nebude chybět.“

Čtěte také: Najdete na tomto obrázku zvíře?

Co to znamená podle odborníků?

Bobby Shailer je uznávaným odborníkem na Nostradama. Podle něj tyto řádky znamenají, že by v příštích letech mohla propuknout třetí světová válka a nebude to vůbec snadné, vzhledem k tomu, že bude trvat minimálně 25 let. Básně, které napsal, byly ale často vágní a nebylo z nich poznat vůbec nic, takže se můžeme jen dohadovat, co měl na mysli.

Co Nostradamus předpověděl na rok 2022?

Podle tohoto legendárního média bude rok 2022 docela špatný. Podle něj by měl do země narazit asteroid, který způsobí hromadné ničení. Stejně tak by měla pokračovat inflace a rostoucí ceny způsobí masové hladovění, což pravděpodobně není daleko od pravdy. A nakonec prý oteplování přinese další živelné katastrofy a bídu. To také není zcela nemožné, i když to zřejmě nebude do takové míry, jakou Nostradamus předpověděl.