Novorozená dvojčata: i po narození zůstala v pevném objetí

Někdy nám život připraví situace, kterých bychom se nikdy ani nenadáli. Už jenom zjištění, že budete mít dvojčata, může být pro někoho velice šokující zpráva. Pokud se ale dvojčata i po narození chovají tak, jako když byly uvnitř matčina těla, vznikne podívaná, která stojí za to! Na videu je možné vidět koupající se novorozená dvojčata. Něco tak emotivního jste snad ještě neviděli!

Pořád spolu

Dvojčata byla zvyklá vyrůstat v těsné blízkosti v matčině lůně, a tak není divu, že vlastní společnost vyžadují i po narození. Když se k tomu navíc přidá teplá voda, získají novorozeňata pocit, jako by se znovu ocitla uvnitř maminky. Tam si byli děti nablízku – vždyť měli jen velmi omezený prostor k pohybu. To, jak si užívají čas strávený ve vodě, je opravdu ohromující.

Proč se k sobě děti tak mají?

Nejde jenom o zvyk. Uvnitř mámina bříška bylo dětem příjemně. A to hned z několika důvodů:

Čtěte také: Miroslav Moravec: O jeho orientaci se veřejnost dozvěděla až po jeho smrti! Věděli jste to?

  • Cítili se tam v bezpečí.
  • Nic jim nechybělo – neměli hlad ani žízeň.
  • Věděli, že nejsou sami.

Blízkost, kterou jen tak někdo nepozná

Být dvojčetem sice znamená, že máte osobu, které jste velmi podobní. Na druhou stranu to ale znamená, že máte někoho, kdo je vám pořád nablízku. Někoho, na koho se můžete spolehnout. Takové pouto, jako mezi sebou mívají dvojčata, se u sourozenců vidí jen málokdy. A někteří lidé tuto potřebu blízkosti nepochopí, jiní ji dvojčatům závidí. A ačkoli dvojčata mohou sdílet podobu, mohou mít naprosto odlišnou osobu. Přemýšlet o dvojčatech jako o jedné osobě tedy není správné.

Nadpřirozené síly dvojčat

Některá dvojčata ve své blízkosti dokonce zachází tak daleko, že tvrdí, že nepotřebují slova. Dokážou navzájem cítit své pocity. Někteří dokonce tvrdí, že i navzdory vzdálenosti mezi dvojčaty, dokáže i druhý sourozenec cítit bolest toho prvního. Věda to však neprokázala a toto spojení dvojčat zůstalo a zůstává záhadou dodnes.