Novorozená holčička se protahuje. Její grimasy a pohyby uchvátily na čtyři miliony sledujících!

Čím si zlepšit den? Rozhodně sledováním tohoto videa, které zaznamenalo tak obyčejnou věc, jako je ranní protahování. Tuhle činnost dělá většina z nás po probuzení, ale rozhodně ne tímto roztomilým způsobem. Novorozenci jsou nevinná stvoření, která teprve objevují svět. Holčička z videa odhaluje tajemství banální ranní rozcvičky. A opravdu do toho dává vše, ne nadarmo její grimasy přinesly videu více než čtyři miliony zhlédnutí.

Spát jako miminko

Těžko najít mezi dospělými někoho, kdo si nestěžuje na spánek. Někdo nemůže usnout večer, jiný má potíže s probouzením či s buzením v průběhu noci. „Spát jako miminko“ se většině dospělé populace nedaří, přitom se jedná o něco tak úžasného, co dodává energii a pomáhá s rozvojem mozkových funkcí. To je důvod, proč novorozená miminka spí šestnáct až sedmnáct hodin denně. Hluboký spánek osvěžuje, holčička se proto probouzí s opravdovou radostí, což je vidět na záznamu.

Šestidenní novorozenec

Rodiče, kteří sdíleli tohle rozkošné video, prozradili, že holčičce je pouhých šest dní, proto tráví spaním většinu dne. Když se pak probudí, je na ni překrásný pohled, který stojí za uchování ve vzpomínkách na kanále YouTube, protože tyhle chvilky rychle vyprchají. Bude to jen mžik a dívenka půjde do školky, do školy a za chvíli bude maturovat a pak vyletí z rodného hnízda. Naštěstí existuje možnost tyhle vzpomínky sdílet a uchovat v online prostředí.

Čtěte také: Pes se nechtěl od svého páníčka ani hnout. Tolik se bál, že by o něj přišel!

Spánková rutina

Novorozeně se teprve učí přivyknout každodenní rutině, která se v jeho případě sestává z krmení, spánku a přebalování. Později se přidají další úkoly, kterých bude každým dnem přibývat. Vědci ale upozorňují, že spánková rutina je důležitá i pro dospělé, které ji často zanedbávají. Důsledky bývají hrozivé, protože nedostatek odpočinku ve spojení s nezdravou stravou a velkým stresovým vypětím vede k rozvoji mnoha civilizačních chorob, obezity a způsobuje předčasná úmrtí na kardiovaskulární choroby.

Zdroj: parentingisnteasy.co