Novorozené dítě se narodilo mrtvé a celá rodina byla v šoku. Tím to ale neskončilo. O 4 dny později zazvonil telefon a vše se změnilo

Příchod nového miminka na náš svět je vždy velkou událostí, na kterou se těší celá rodina. Všichni nedočkavě čekají až malý tvor poprvé vykoukne svými očky na svět a bude mít všechno před sebou. Není nic krásnějšího než malé miminko, které se rodí čisté a svěží jako nepopsaný list. Může dokázat velké věci, o kterých zatím nikdo nemá ani tušení. Čeká ho nádherný a šťastný život s milující rodinou. Zní to všechno krásně a byli bychom všichni rádi, kdyby to tak vždy bylo, jenomže realita je mnohdy jiná. Představte si, že 9 měsíců nosíte v bříšku miminko, těšíte se na něj, připravujete pokojíček atd., a pak se dítě narodí, jenomže bez života. V tu chvíli se vám hroutí celý svět. Existují ovšem zázraky, a toto je jeden z nich.

Radost z očekávání

Mladý manželský pár očekával příchod nového dítěte. Jejich vzrušení a radost byly nepopsatelné a každý jim to nesmírně přál. Nemohli se dočkat, až jejich nové dítě vykoukne na svět. Začali všechno připravovat, nakupovat a mentálně se chystali na příchod nového člena jejich rodiny. Netušili ovšem, že je potká něco, co by si ani ve snu nedokázali představit. To, že zažijí doslova noční můru, je vůbec nenapadlo.

Problém na prohlídce

Těhotenství ubíhalo a mladá maminka přišla na preventivní prohlídku k lékaři na ultrazvuk. Těšila se, že zde poprvé uvidí své nové dítě a nemohla se dočkat. Byl zrovna 20.týden jejího těhotenství a nikdo netušil, co se přihodí. Během lékařského vyšetření ultrazvukem ovšem lékaři objevili něco, co doslova změnilo manželskému páru život. Nakonec došlo k porodu.

Čtěte také: Znáte ledový koláč? Tyto smetanové kostky si musí zamilovat úplně každý

Zemřel během operace

Objevil se ovšem problém, který byl překážkou v rozvoji malého dítěte. Když se malý Dewey, jako ho rodiče pojmenovali, narodil, byl okamžitě převezen na novorozeneckou jednotku intenzivní péče. Zde strávil 132 dní. Lékaři se během té doby snažili zjistit, kde je u chlapce problém. Bohužel se stalo, že při jedné rutinní operaci chlapec zemřel. Rodina se zhroutila a jejich srdce pukla na tisíce kousků. Zármutek byl cítit všude kolem a všichni z toho byli nesmírně smutní.

4 dny poté

Naštěstí v nemocnici pracovala sestra s opravdu skvělým srdcem. Viděla, jak se rodina trápí, a proto jim chtěla pomoci. 4 poté, co se dozvěděli, že jejich syn zemřel, jim zavolala s nabídkou, která jim opět změnila život. Zeptala se jich, zda nechtějí přijmout do své péče malého 11měsíčního chlapce, který je v nemocnici sám bez rodičů. Je sice nemocný, ale podle lékařů se postupem věku z toho dostane. Rodiče souhlasili a dali mu veškerou lásku, co mohli.