Domů ZAJÍMAVOSTI Nový experiment: Co se stane, když chlapci a dívky studují samostatně po...

Nový experiment: Co se stane, když chlapci a dívky studují samostatně po dobu 3 let? Výsledky Vás překvapí!

Chlapci a dívky začínají hrát různé hry a dokonce začínají rozmýšlet již brzy v mateřské školce. Nicméně požadavky na pohlaví ve školách jsou stejné. A to je důvod, proč některé školy v Rusku začaly neobvyklý experiment.

Dnes bychom se s Vámi rádi podělili o výsledky tohoto zajímavého školního experimentu.

Škola č. 34 v Kamensk-Uralském městě v Rusku sdílela první výsledky experimentu, který byl zahájen v roce 2014. Učitelé těchto experimentálních tříd jsou přesvědčeni, že tento typ vzdělávání je pro děti lepší.

V tomto experimentu získávali chlapci a dívky samostatné vzdělání, ale měly společné společenské aktivity smíšeného pohlaví, což znamená, že zůstaly odděleni pouze během výuky. Zbytek času, jako během přestávek, v kavárně, při exkurzích a mimoškolních aktivitách, vzájemně komunikovaly děti obou pohlaví. Po absolvování základní školy se kurzy spojují, takže komunikace mezi všemi dětmi je následně skutečná, a to nejen prostřednictvím sociálních médií. Střední škola je doba, kdy jse tvoří blízká přátelství, stejně jako důležitá rozhodnutí, která pomáhají vytvářet osobnosti dětí. Je zřejmé, že je to velmi důležitá etapa jejich života.

V mnoha školách se samostatnými třídami se třídy chlapců snaží zaměřit na sporty, jako je hokej, a zapojit více učitelů, aby chlapci měli dospělé muže jako vzory. Tito učitelé provozují kurzy základů zdraví a bezpečnosti, nebo jsou to P.E. učitelé, nebo sportovní trenéři.

Pro dívky organizují učitelé hodiny tance a vyšívání.

Chlapci a dívky se navzájem rozptylují.

Kam dál?

Jak přirozenou cestou snížit stres, úzkost a depresi? Poradíme Vám!

Upozornění: Chemikálie v opalovacím krému způsobují rakovinu kůže!

Snižte riziko vzniku rakoviny prsu až o 19 % pomocí tohoto oblíbeného nápoje!

Přejete si zhubnout? Tak zde je důvod, proč musíte přestat pít studenou vodu!

Jezte 6 stroužků pečeného česneku denně, a Vaše tělo pocítí přímo zázraky!

Další články