Nudný svatební tanec syna s maminkou? Tenhle rozhodně ne!

Když tančí ženich s maminkou na svatbě, bývá to jedna z povinností, kterou musí novomanžel podstoupit. Většinu mužů klasické tance děsí, navíc v náručí s maminkou? To pro každého opravdu není. Ale to jste ještě neviděli Taylora, který to umí teda parádně roztočit. Tedy otázkou je, kdo vlastně víc, jestli on nebo jeho maminka Mitchell? Ba ne, oba dva jsou opravdu skvělí tanečníci, a umí to rozjet na plné obrátky. Však se také nemůže nevěsta vynadívat!

Svatební video jako hit

Na sociálních sítích se objevují tisíce různých svatebních videí, která jsou velmi populární. O to více, když ukazují svatebčany velmi seriózně. Velkolepá atmosféra, šaty podle nejnovějších módních trendů a uhlazené chování jako z nejvyšší společnosti, takové příspěvky sbírají nejvíce lajků a bodů. Ale co takhle pořádný odvaz v podání maminky, co se nebojí rocku, country, funku ani popíku?

shutterstock.com

Taneční kreace pro pobavení

Taylor a jeho maminka Mitchell ví, jak pobavit obecenstvo. Připravili si pro svatebčany opravdu nevšední překvapení v podobě tanečního pásma, které prostě nemá chybu, což dokládají komentáře uživatelů na sociálních sítích. Sledující obdivují hlavně uvolněnou atmosféru, perfektně zvolenou hudbu, a hlavně jedinečné taneční kreace, které oba dva na parketu předvádí. To vše za dohledu nevěsty, která z obou šikovných tanečníků nemůže spustit oči.

Čtěte také: Opuštěný pes našel nový domov po zázračné záchraně v Kansasu

Vzpomínky na celý život

Ženich a jeho maminka předvádí na tanečním parketu mimořádné výkony, což dostane všechny hosty na svatbě do varu. Vášeň, energie i láska, to vše se zrcadlí v jejich pohybech. Svatebčany také překvapila sehranost a vtip, s jakým předvádí taneční figury. V závěru nacvičeného čísla zazní „What a Wonderful World“ od Louise Armstronga, což je skvělý konec báječného aranžmá, které bude vzpomínkou na celý život pro všechny, co se svatebního veselí zúčastnili.

Zdroj: webniusy.com