O pár kilo lehčí? S tímto zázračným nápojem snadno!

Co víc si přát před létem než zhubnout pár kilogramů do plavek? Někdy ale i přes snahu s úpravou jídelníčku a zařazení pohybu nejde hubnutí podle představ. A právě v tomto okamžiku je třeba nasadit bojovníka, který s tuky zatočí! Kdo jím je? Zázračný nápoj, který se snadno připravuje ze tří ingrediencí a přinese mnoho zdravotních benefitů, rychlejší trávení i shození kilogramů navíc!

https://www.babcineprzepisy.pl/

Základem je zázvor

První ingrediencí je zázvor, který podporuje trávení a snižuje riziko vzniku zánětu žaludku. Léčivý kořen má řadu pozitivních účinků na zdraví, mimo jiné také zrychluje metabolismus, čímž pomáhá odbourávat tělesný tuk. Podle odborníků redukuje tuk v oblasti břicha, což je před létem ta nejlepší zpráva. Má antibakteriální, protiplísňové a antivirové účinky. Pro přípravu nápoje je třeba kousek kořene oškrábat a nadrobno nakrájet asi jednu lžíci.

https://www.babcineprzepisy.pl/

Citron nejen pro vyloučení toxinů

Další složkou zázračného nápoje, který si může každý připravit jednoduše doma, je citron. Citrusové plody jsou známé svými antioxidačními účinky a obsahem vitamínu C, kromě toho povzbuzuje trávení a navozuje pocity nasycenosti. Citronová šťáva pomáhá z těla vyloučit toxiny, protože působí močopudně, snižuje hladinu cholesterolu a zabraňuje ucpávání cév.

Čtěte také: Úžasný fit recept pro milovníky čokolády aneb čokoládový dort bez mouky!

https://www.babcineprzepisy.pl/

Kofein pro hubnutí

Poslední přísadou do nápoje je instantní káva, která obsahuje kofein známý svými povzbuzujícími účinky. Kofein zlepšuje soustředění, napomáhá zrychlit metabolismus a podporuje spalování tuků. Kromě toho obsahuje cenné antioxidanty, které snižují riziko vážných onemocnění i rakoviny.

https://www.babcineprzepisy.pl/

Příprava zázračného nápoje

Káva s chutí zázvoru a citronu se připravuje snadno. Do hrnce nalijte asi půl litru vody, dejte vařit a přisypejte nadrobno nakrájený zázvor. Vařte po dobu 15 minut. Do nádoby vsypejte dvě polévkové lžíce instantní kávy, zalijte uvařenou zázvorovou vodou. Přidejte tři lžičky čerstvě vymačkané citronové šťávy. Denně by se měla pít sklenice nápoje v ranních nebo dopoledních hodinách, první účinky se dostaví po 7denním užívání.

https://www.babcineprzepisy.pl/

 Zdroj: https://www.babcineprzepisy.pl/napoj-imbirowo-kawowy/