O půlnoci probudil pes své majitele a snažil se je dostat do dětského pokoje. Když matka vešla, celá ztuhla

Zdánlivě běžná rodina zažila neuvěřitelný příběh. Jejich pes se totiž rozhodl vzbudit manžele o půlnoci svým hlasitým štěkotem. Po probuzení je tahal z postele a strkal až do dětského pokoje. Tam měl spát jejich malý syn. Co zjistili v dětském pokoji? Neuvěříte, čemu pes dokázal zabránit.

Milující rodiče i pohodový syn

Manželé žijící v Americe měli spokojené manželství a svého sedmiletého syna nadevše milovali. Součástí rodiny byl i jejich pes. Malý Luke však od úplného dětství trpí cukrovkou prvního stupně. Proto bylo nutné být na pozoru u každého abnormálního jevu a rodiče tak museli být stále ve střehu.

Syn měl zvýšenou hladinu cukru v krvi

Díky cukrovce prvního stupně museli být rodiče velmi obezřetní. Pokud by se hladina cukru v krvi u malého Luka nějakým způsobem odchýlila od normálu, mohlo by dojít k nevratným změnám v dětském těle. Rodiče se proto snažili být stále na pozoru, jedné noci však málem došlo k nezvratné tragédii. Té však zabránil jejich věrný pes Jide.

Čtěte také: Důchodkyně, která nic neměla, jakoby tušila, že se blíží její konec. Příběh, z kterého se tají dech!

Jedné noci celá rodina tvrdě spala, ale pes byl velmi neklidný. V dětském pokoji podprahově cítil, že s malým chlapcem není něco v pořádku, a tak se překvapivě vydal do ložnice rodičů, aby je na tuto skutečnosti upozornil.

Jejich pes přesně věděl, co má dělat

I přesto, že pes nedokáže pomoci malému dítěti, zachránil Lukovi život. Je až neskutečné, že v takovém chvíli pes ví, co má přesně dělat. Vzbudil proto rodiče a dostrkal je svým čumákem až do dětského pokoje.

Rodičům na klidném spánku malého syna nepřišlo nic zvláštního, přesto jim ale počin jejich psa přišel znepokojivý. Proto se rozhodli malému chlapci pro jistotu změřit hladinu cukru v krvi. Když se rozsvítil digitální měřič s hodnotou, oba rodiče naprosto ztuhli. Displej ukazoval hodnotu 57, přičemž minimální hodnotou musí být vždy alespoň 70. Rozhodli se proto ihned aplikovat injekci pro normalizování stavu. Jejich pes Jide tak určitě zachránil synův život.