David Hampl
5 února, 2020

Pamatujete si, když jste chodili na střední školu? Účastnili jste se aktivně tanečních představení, plesů či jiných akcí pořádaných školou? Nebo jste jen seděli v hledišti a nadšeně pozorovali, co vaši spolužáci předvádějí? Ať už tak nebo tak, jednalo se určitě o krásné chvíle, na které se jen tak nezapomíná. Zážitky ze střední školy jsou pouze jedny a rozhodně by neměly být zapomenuty. To, co se přihodilo na večírku této střední školy, se určitě jen tak nezapomene. Skupinka studentů se rozhodla, že předvedou speciální tanec. Nikdo ovšem nečekal, že se jejich snažení dočká tak hlasitého ocenění a úspěchu. Podívejte se s námi na video.

Čtvrtý ročník válí

Máme pro vás připravené video s mladými lidmi, resp. studenty střední školy ve městě Biala Podlaska. Možná jste ho už viděli, protože video je ve světě velmi známé, právě pro jeho taneční úspěch. Je na něm natočen ples čtvrtého ročníku střední školy, na který nikdo z účastníků jen tak nezapomene. A co se na tomto plese stalo tak úžasného a speciálního, že vešlo do dějin školy? Podívejte se sami a nechte se unášet.

Úvodní tanec

Důvodem velkého úspěchu videa, byl krásně připravený a skvěle zatancovaný tanec na začátku celého večera. Tím tancem byl světově proslulý waltz a je nutno sdělit, že studenti ho měli opravdu dobře nacvičený. Samotní choreografové z vysokých vrstev tvrdí, že nacvičení tohoto tance je velmi náročné, a ne, jen tak každý to zvládne. Studenti této střední školy to ovšem zvládli na výbornou. Dali si s tím hodně práce a vložili do toho srdce. To všechno nakonec přineslo své ovoce, protože dosáhli opravdového úspěchu.

Slova chvály a uznání

Diváci, kteří byli v sále přítomní, byli přímo nadšení, když studenti začali tancovat. Jakmile bylo po tanci, nikdo nešetřil slovy chvály a uznání. Všichni tleskali a studenti byli samozřejmě nesmírně rádi, že se jim to tak nádherně povedlo. Video tance, které bylo na tomto plese pořízeno, již dávno přesáhlo 3 miliony zhlédnutí. Musíte ho vidět i vy.

Sdílejte článek