David Hampl
2 května, 2019

Talentové soutěže jsou populární po celém světě. Těm, co mají talent, mohou otevřít dveře a získat mnoho zakázek a kontraktů. Udělají z nich slavné osoby. Potom je tu druhá skupina, která se v celé zemi ztrapní, jelikož si myslí, že jejich talent je výjimečný. Od poroty ale slyší pravý opak. Takto přesně začínal Kyle Tomlinson, který se také rozhodl do jedné známé talentové soutěže přihlásit.

Poprvé se přihlásil, když mu bylo 12 let

Kyle Tomlinson měl rád zpěv a zpíval poměrně často. A to hlavně doma. Jak on, tak i jeho okolí bylo přesvědčeno o tom, že má talent. Zkusil se tedy do talentové soutěže přihlásit, aby všem ukázal, že on zpívat umí. A jak to dopadlo? Ne moc dobře. Bylo mu teprve 12 let a už musel poslouchat komentáře poroty o tom, že zpívat neumí. Nepostoupil dále a nejhorší pro něho bylo slyšet, že se má přihlásit až ve chvíli, kdy zpívat skutečně bude umět.

Tuto připomínku si vzal k srdci

Byla to právě poslední připomínka, která ho motivovala a kterou si vzal k srdci. Chtěl jim jasně ukázat, že zpívat umí. 3 roky na sobě pravidelně makal a piloval svůj zpěv k dokonalosti. A potom se rozhodl podruhé vstoupit do stejné řekl. Rozhodl se znovu přihlásit do talentové soutěže. A jak dopadl? podařilo se mu zaujmout, nebo slyšel ještě něco horšího, než před třemi lety?

Jaký byl jeho výkon a co na to řekla porota?

Když se objevil znovu, byla porota zvědavá na to, zda se jedná o soutěžícího který chce zase jenom zkusit své štěstí, nebo zda se už opravdu zlepšil. Když začal zpívat, bylo jasné, že patří do druhé skupiny. Jeho zpěv byl opravdu dokonalý. A to se podepsalo i na hodnocení poroty. Ta nešetřila chválou. Stalo se dokonce i to, co nikdo nečekal. Byl stisknutý Zlatý Buzzer, tedy tlačítko které soutěžícího katapultuje až přímo do samotného finále. Kyle Tomlinson to dokázal. Chcete jeho výkon vidět? Můžete na video níže.

Sdílejte článek