David Hampl
4 března, 2019

Obrovský úplněk, velký úplněk a různé odborné názvy jsou označení pro něco, co je stále stejné. Jedná se o úkaz, kdy je měsíc nejenom v úplňku, ale kdy je daný úplněk skutečně velký. Jeden z posledních nastal v polovině února, ale rozhodně se nejednalo o úkaz, který by byl ojedinělý. Jde o jev, který se objevuje celkem pravidelně a vy tak máte možnost využít daného jevu k tomu, abyste ovlivnili své tělo do budoucna.

Kdy vás velký úplněk čeká?

Jaké je ono nejbližší datum, kdy je dobré věnovat pozornost tomu, co vidíte na obloze? Je to 21. března. To je datum, kdy bude měsíc nejenom v úplňku, ale kdy by měl být úplněk také celkem velký. A právě to je důvod, proč mu věnovat pozornost. Jak je známo, právě fáze měsíce a měsíc samotný ovlivňuje řadu věcí. Je to třeba příliv a odliv. Nejde ale o jedinou věc, jelikož ovlivňuje také mnoho zvířat a v neposlední řadě ovlivní také vás jako dospělého člověka. I když se to může zdát neuvěřitelné, realita je taková a toto je jasný fakt.

Co můžete očekávat?

Pokud vyjde počasí, tak můžete v první řadě očekávat velmi zajímavou podívanou, která vás zaručeně nezklame. Dále můžete očekávat také změny ve vašem životě. Právě úplněk je časem, kdy je pro ně ideální chvíle. Nejenom, že ke změnám může dojít takzvaně spontánně, ale zapomínat nelze také na to, že ke změnám můžete udělat první krok. A právě toto je to nejlepší období.

Počítejte s možnými negativy

Každá změna může být spojena také s možnými negativy. Je pravdou, že i takto může úplněk působit. Zvláště, pokud se chcete změnit tak říkajíc od základu. Pokud jde o negativa, která je možné očekávat, tak se jedná například o věci, jako je větší stres, nebo to mohou být různé obavy. Počítejte však s tím, že něco takového je zcela běžné, stejně jako můžete počítat i s tím, že dané problémy velmi brzy odezní. Jde jenom o krátkodobý stav a nemusíte z něho mít obavy.

Najděte sami sebe

Úplněk je nejlepší dobou pro toho, kdo má v plánu takzvaně najít sám sebe. Pro toho, kdo chce pohledět do svého nitra a kdo zde chce najít něco, co zůstává skryto. A právě s danou iniciovanou změnou je toto den, kdy je vhodná doba najít tam to, co zůstává dlouho skryto. Postavení měsíce, postavení planet a postavení hvězd vám pomůže něco takového najít, stejně jako vám vše pomůže k určité životní změně.

Pokračování článku na další stránce
Sdílejte článek