Obyčejná fotka se ukázala jako srdcervoucí. Málokdo v době focení tušil, že jde o takto vážnou věc... -
Menu

Obyčejná fotka se ukázala jako srdcervoucí. Málokdo v době focení tušil, že jde o takto vážnou věc…

Už dávno nežijeme v době, kdy bychom se báli že fotografie kradou duše. Naopak. Fotografie jsou možností, jak se dají zachovat vzpomínky na zajímavé a také na důležité události jinak než nutně jenom v naší hlavě. Fotografovat dnes můžeme na mobilní telefon, domácí fotoaparáty, stejně jako máme možnost využít služeb profesionálů.

Starší pár vyhrál focení s profesionálem

V jedné soutěži se na starší pár usmálo štěstí, jelikož vyhrál focení s jedním z profesionálních fotografů. Začal se plánovat termín a pár celkem výrazně tlačil na to, aby se uskutečnilo co možná nejdříve. Fotograf jim samozřejmě vyhověl vstříc a vše mohlo začít.

Výsledkem byly dokonalé fotografie

Unikátní na celém focení bylo to, že jednotlivé fotografie vyprávěly unikátní příběh. Ten začínal tím, jak Jack koupil v roce 1958 farmu. V té době ještě za směšné peníze. A tato farma stojí dodnes.

Fotografie zachycují i zálibu staršího muže, který na svých polích hledá takzvané falešné diamanty. Zajímavě vypadající nerosty, které následně rozdává jako unikátní dárky lidem, které má rád.

Nechyběla ani fotografie s dalším členem rodiny, kterým je čtyřnohý miláček. Je třeba říci, že fotka s ním uprostřed pole vypadá velmi originálně a rozhodně také nádherně. To jí nelze upřít.

Velké emoce budí i snímek Jacka se svou partnerkou, která už je těžce nemocná a která se tak nachází doma, v křesle, přikrytá dekou. Na obou partnerech je však vidět, že se stále milují. Láska z nich doslova čiší.

Málokdo tušil, co se později stane

Za pár dní fotograf tušil, proč oba dva spěchali na to, aby se focení uskutečnilo co možná nejdříve. Věděli, co se stane. Žena byla těžce nemocná a věděla, že jí zbývá jenom několik posledních dní. Proto je chtěla využít smysluplně. A to právě tak, že během jednoho dne vznikne řada fotek, které budou vzpomínkou na její život, který trávila po boku svého muže. Dojemné a krásné, co říkáte?

Líbil se vám článek?

Tisk
ZE ŽIVOTA

Kočka se vkradne do postele nemocného dítěte. To, co tam…

Určitě jste se už někdy setkali s příběhem, který ukazoval, jak neuvěřitelně silné pouto může vzniknout mezi zvířetem a člověkem. Zvířata…
ZE ŽIVOTA

Zdá se, že není cesta zpět: nádherná slavná herečka se…

Vypadá to, že osud si nevybírá. Mnohdy může postihnout i toho, komu se v profesním životě daří a kdo je velmi…
ZE ŽIVOTA

Chlapec umírá 24 hodin poté, co ho lékař pouští domů…

Zácpa je nepříjemná věc, ale rozhodně by se neměla podceňovat. O to horší je to v tom případě, kdy ji podcení…
ZE ŽIVOTA

Její dcera spala, když matku vzbudil hlasitý štěkot jejich psa,…

Psi už dávno nejsou jenom hlídači našich příbytků. Velmi často se jedná o plnohodnotné členy našich rodin. Nejenom, že psi…
ZE ŽIVOTA

85-ti letý muž ztratil smysl pro život po smrti manželky.…

Víte, co je to láska na celý život? Muž z tohoto příběhu to ví velmi dobře, jelikož byl celý život se…
ZE ŽIVOTA

Záchranáři nikdy neviděli tak zanedbaného psa, jeho reakce na pelíšek…

Zvířata patří do skupiny roztomilých živých tvorů, kteří v mnoha případech milují člověka. Bez ohledu na to, jak se k nim chová.…