Obyčejné barvení vlasů ji téměř připravilo o život. Alergická reakce, kterou žena dostala vám vyrazí dech!

Každý touží po tom, aby vypadal krásně a elegantně. Mnozí lidé jsou pro to schopni udělat spoustu, dokonce si sáhnout i za hranice vlastních možností, podstoupit hroznou bolest nebo třeba zaplatit ohromné množství peněz. Zdá se tedy, že krása v dnešním světě opravdu hodně stojí, ale je to samozřejmě lež. Hlavní krása je uvnitř nás samotných, nicméně není na škodu někdy kráse pomoci třeba obyčejným barvením vlasů. Je však nutné si dávat pozor, abyste nedopadli jako tato mladá žena, pro kterou se barvení vlasů stalo bojem o její život.

Barvy plné chemikálií

Barvení vlasů je oblíbené po celém světě zejména u žen. Na trhu je k dispozici ohromné množství nejrůznějších barvících přípravků v těch nejrůznějších barvách. V podstatě si stačí říct barvu, kterou na vlasech chcete mít, a potom si ji jen koupit a aplikovat. Lepší je samozřejmě zajít ke kadeřníkovi, nicméně spousta lidí to zvládne samo doma svépomocí. Zde je ovšem nutné si uvědomit, že takové barvy jsou mnohdy plné chemikálií, které ne vždy mohou dobře reagovat na naše tělo.

Z barvení boj o život

Mladá studentka z Francie se rozhodla, že si obarví vlasy, aby oživila svůj životní styl. Netušila ovšem, že se z toho stane boj o život. Už při nanášení barvy cítila, že se děje něco špatného a něco není v pořádku. Začala ji pekelně pálit pokožka hlavy a začala jí také mírně otékat hlava. Rozhodla se tedy barvu smýt a následně použila antihistaminikum, krém proti bolesti a šla spát. Na druhý den ji však čekalo velmi nemilé překvapení.

Čtěte také: Jak připravit cuketu 10x jinak a chutně (recepty)

Hospitalizována s adrenalinem

Když se podívala do zrcadla, její obličej, resp. hlava, připomínala žárovku, neboť byla příšerně oteklá. Alergická reakce se přes noc rapidně zhoršila, což dívku nakonec donutilo ihned jít do nemocnice. Zde byla okamžitě hospitalizována a byl ji vpíchnut adrenalin. Vše nakonec dobře dopadlo, nicméně na tento zážitek dívka nikdy nezapomene. Buďte tedy při barvení vlasů doma hodně opatrní.