Obyčejný make-up dokonale změnil tuto téměř 80letou ženu k nepoznání. Když se podívala do zrcadla, nemohla uvěřit, že je to stále ona.

Stáří je pro mnoho lidí děsivá představa toho, že už nebudou vypadat, jako když byli mladí. Kůže se svraskává a už není tak pevná jako kdysi. Gravitace táhne všechno dolů a energie už také není na rozdávání. Život se blíží do finálové rovinky a začíná bilancování, co všechno člověk stihl nebo nestihl. Spousta lidí to tak má, nicméně jsou lidí, kteří se stáří vůbec nebojí. Řídí se pravidlem „Jsem starý na tolik, na kolik se cítím.“ nebo jsou prostě stále mladí duchem. I když jsou někteří opravdu mladí duchem a i v 80 letech mají energie na rozdávání, příroda je někdy zákeřná a s jejím tělem udělá divy. Člověk si pak chce pomoci, aby vypadal opět jako kdysi. Podívejte se na příběh starší dámy, která se o to pokusila. Budete šokováni její přeměnou.

Sama nebo s odborníkem

Že ve starém věku se to nemá s líčením a make-upem přehánět? Nesmysl milé ženy. Pokud chcete i ve stáří vypadat skvěle, směle do toho. Pokud ovšem nejste zkušené kosmetičky nebo nemáte s líčením mnohaleté zkušenosti, doporučujeme vám se svěřit do rukou odborníků, aby váš pokus o znovuzrození krásky nedopadl katastrofálně. Jakmile se do toho dáte, už nebude cesty zpět, neboť touha po krásné vizáži každou ženu dostane.

Biologický čas nepřelstíte

V dnešní době samozřejmě existuje celá řada produktů, které mohou stárnutí pokožky a stáří pozastavit, nicméně biologický čas nepřelstíme. Ať se budeme snažit, jak chceme, vždy nás dožene. Někoho dříve a někoho později. Chcete-li si ovšem na stará kolena opravdu dopřát trochu zašlé krásy, nechte se inspirovat touto ženou, která to s make-upem opravdu umí.

Čtěte také: Milujete ořechy? Pak určitě nezapomínejte na mandle! Jsou z hlediska zdravotních benefitů ze všech nejlepší!

Povedená přeměna

Tato žena má s make-upem velké zkušenosti, a proto se rozhodla, že ve svých 78 letech udělá se svojí vizáží pár změn. Zasedla před zrcadlo a nějakou chvíli na sobě pracovala. Její syn, který ji po celé roky obdivoval říká, že ji stále vidí jako krásnou a mladou ženu plnou energie a vitality. Podívejte se na ni také a uznejte, že její přeměna se opravdu povedla.