Ochrnutá nevěsta si splnila sem a prošla uličkou k oltáři

Svatba je událostí, o které mnoho dívek a žen sní od doby, kdy byly malé holčičky. A tím největším dnem je projít k oltáři uličkou se svým otcem po boku v překrásných šatech. Jennifer Darmonová nebyla jiná. Také ona měla tento sen, ale zdál se jí prakticky nemožný. Kvůli autonehodě zůstala upoutaná na invalidní vozík a nemohla již chodit. Myslela proto, že tento sen se jí nikdy nesplní.

https://mypositiveoutlooks.com/

Nikdy se nevzdala!

Autonehoda byla velmi vážná a Jennifer si poškodila míchu. Tím ochrnula od pasu dolů. Lékaři se obávali, že již nikdy nebude moci chodit. Ona se ale nikdy nevzdala, protože se chtěla na své svatbě projít uličkou jako ostatní nevěsty. Rozhodla se, že bude několikrát týdně chodit na fyzioterapii a posilovat svaly, aby svou cestu k oltáři zvládla.

https://mypositiveoutlooks.com/

Dokonce řekla svému snoubenci Miku Belawetzovi, že s ní nemusí zůstávat a nebude mu to mít za zlé. Mike se odmítl vzdát své životní lásky jen kvůli tomu, že skončila na vozíku. Stále ji velmi miloval a chtěl si ji vzít za manželku. Místo odchodu ze vztahu ji třikrát týdně vozil na fyzioterapie a povzbuzoval ji, aby se nevzdávala.

Čtěte také: Stavební dělník a starší žena měli nádherné seznámení

https://mypositiveoutlooks.com/

Všichni očekávali velký den se zatajeným dechem

V jejich velký den se rozezněly svatební zvony. Jennifer stála na vlastních nohách před svým budoucím manželem, rodinou i přáteli. Její paže se propletly s pažemi jejího otce a bratra. S pomocí výztuh pod svatebními šaty dokázala ladně projít uličkou až ke svému snoubenci. Všichni plakali, když ji uviděli po dlouhé době znovu chodit. A ještě k tomu ve svatebních šatech!

https://mypositiveoutlooks.com/

Jennifer dosáhla svého snu i přes obrovské těžkosti a výzvy, kterým musela čelit. Podpora jejího snoubence i rodiny jí dala sílu, aby se znovu postavila na své nohy (doslova) a dokázala si splnit sen. Tím dokázala nejen sobě, ale také všem ostatním, že sny se mohou splnit, když jim hodně věříte. A když jste ochotní pro jejich splnění udělat cokoli.

Zdroj: mypositiveoutlooks.com