Oční TEST: Jestli se Vám podaří nalézt autobus, za méně než 30 sekund, jste opravdový profík!

Opět jsme si pro vás připravili jeden z testíků, který prověří vaše smysly. Není to nic náročného, ale je potřeba, abyste se na to pořádně soustředili a vyhradili si na to dostatek času. Pokud neuspějete, není nutné z toho být zklamaný. Mnoho lidí, kteří tento test zkoušeli, neuspěli, ale to nevadí. Za pár dní můžete zkusit testík jiný, podobný, a třeba se vám to podaří. Každopádně tento test prověří váš zrak, který byste coby řidiči měli mít v pořádku. Pojďte to vyzkoušet a řekněte, kde se v hromadě aut nachází autobus?

Procvičte svůj mozek

V dnešní moderní době plné technologií je všechno jednodušší než dříve. Na všechno máme kalkulačky, počítače a jiné stroje, které za nás dělají, spoustu věcí. Náš mozek přestává být tolik aktivní a může zakrnět. Je tedy nutné mu občas pomoci a trochu ho potrápit a procvičit ho. Možností je například tento testík, který vám nezabere více než jednu minutu. Pokud máte rádi hádanky, křížovky, sudoku nebo další rébusy, bude to pro vás snadné.

Autobus mezi auty

Úkol je velmi jednoduchý. Podívejte se na obrázek, ve kterém je umístěno mnoho bleděmodrých aut a jeden autobus. Všechna auta jsou v geometrických rovinách a jsou naprosto stejná. Bleděmodrý je také zmíněný autobus a vypadá podobně jako vozy, nicméně se trochu liší. Vaším úkolem je samozřejmě autobus najít a zařadit se tak mezi elitní skupinu lidí, která to zvládla. Jednoduché že? Tak to zkuste.

Čtěte také: Jeho otec zemřel a o 8 měsíců později se v jeho hrobě našla tajemná krabička: Když se k ní dítě přiblíží a otevře ji, stane se neuvěřitelná věc!

Jen 10 vteřin

Možná se vám to zdá opravdu jednoduché, ale je tu jeden háček. Musíte to splnit do 10 vteřin. Požádejte někoho, aby vám to stopnul, protože jedině tak to bude opravdu fér. Pokud jste čestní, což určitě jste, můžete to zkusit i sami. Vřele doporučujeme, abyste opravdu dodrželi těch 10 vteřin. Podařilo se vám? Pokud ne, podívejte se na obrázek níže, kde je autobus zvýrazněn. Příště budete jistě úspěšnější.