OČNÍ TEST: Patříte mezi velmi mizivé procento lidí, kteří jsou geniální? Zkuste najít na obrázku správnou kachnu

Optickými klamy, hádankami a rébusy se to na internetu v poslední době jenom hemží. Je to velmi oblíbená činnost na trávení volného času a procvičování svých mozkových buněk. Nejen mozkové buňky dostávají zabrat, ale celkově celý centrální nervový systém. Zlepšuje se vám bystrost, rychlost, jasnost uvažování, ale také zrak a postřeh. Dnes jsme si pro vás připravili další z hádanek, tzv. hledacích, která patří ve světě k těm náročnějším. Pokud se vám ji podaří vyřešit do půl minuty, budete se moci nazývat géniem. Jen velmi malý počet lidí, kteří se do hádanky pustili, ji totiž v časovém limitu vyřešilo. Vyzkoušejte to také a možná budete překvapeni.

Na zábavu není čas

Mozek dospělého člověk je každý den velmi vytížený. Musí řešit celou řadu úkolů, které jsou nutné pro zajištění každodenního chodu (děti, práce, přátelé, rodina, nákupy, peníze). Mozek tak neustále pracuje a nemá chvilku si pořádně odpočinout. Na zábavu mnohdy prostě nezbývá čas, což je velká chyba. Z toho důvodu pro vás máme hádanku, ke které sice mozek potřebovat budete, nicméně si u toho i odpočinete.

Jedna proti proudu

Oblíbená hádanka, ve které se stačí podívat na obrázek plný malých žlutých kachniček, je ve světě velmi populární. Žlutá barva je plná energie, a navíc umí i uklidňovat. Navíc, kdo by se bál malých žlutých kachniček že? Na této fotografii je jich opravdu mnoho, takže někteří z vás už jistě tuší úkol. Všechny kachničky, až na jednu, jsou natočeny stejným směrem. Jedna z nich je natočena druhým směrem. Vašim úkolem je tuto kachničku v záplavě ostatních kachniček najít.

Čtěte také: To, co dokázal někdo udělat zvířeti popudilo i známého herce. Ten se dost nevybíravě vyjádřil na adresu lidí, kteří tento hrůzný čin provedli. Co se stalo a jak na to známá osobnost reagovala? Nic pro slabé povahy!

Kachna v kupce kachen

Že se jedná o snadný úkol? V žádném případě. Podíváte-li se pořádně, zjistíte, že na fotografii je kachniček opravdu moc, ale jen jedna je jinak. Je to jako hledat jehlu v kupce sena. Stále si myslíte, že je to snadné? Máte na to pouhých 30 vteřin. Vezměte tedy do rukou stopky nebo někoho požádejte, a dejte se do řešení. Pokud to v časovém limitu zvládnete, můžete se s hrdostí označovat za génia. Gratulujeme!