David Hampl
8 ledna, 2020

Jezdíte rádi nadměrnou rychlostí? Víte o tom, že velmi riskujete? Riskujete nejen život váš a lidí kolem, ale také obsah vaší peněženky. Policejní kontroly jsou dnes na každém kroku a nikdy nevíte, kdy zastaví právě vás a napaří vám obrovskou pokutu za překročení rychlosti. Pokud se vám to už někdy stalo, pak máte dvě možnosti. Buď jezdit mnohem pomaleji nebo používat tento jednoduchý trik, který zabrání obrovským pokutám.

Jezděte zodpovědně

Hned na začátku je ovšem potřeba zmínit, že rychlá jízda nic nevyřeší. Za volantem byste rozhodně neměli riskovat rychlé jízdy a určitě byste měli dodržovat rychlost, která je stanovena zákonem. Může se ovšem stát, že někdy ji o trochu překročíte, a než si to stačíte uvědomit, abyste zpomalili, zastaví vás policejní hlídka a pokuta je na světě. Právě pro tyto případy je vhodné použít následující trik, nicméně pevně věříme, že ho nikdy nebudete potřebovat, protože budete jezdit vždy podle předpisů.

Platí na celém světě

Každý rok stovky lidí dostávají od policistů pokuty za rychlou jízdu. Policie je v tomto neúprosná, jelikož rychlou jízdou můžete ohrozit životy ostatních. Nicméně se může stát, že rychlost nevědomky překročíte. Věděli jste, že existuje způsob, jak se vyhnout sankcím, které přicházejí s nadměrnou rychlostí? Nejlepší je, tato metoda funguje na mezinárodní úrovni, v každé zemi světa. Zde je návod, jak se šikovně vyhnout drahé pokutě.

Trik na pokuty

Podívejte se pozorně na značku u silnice, která vám zobrazují rychlostní limit. Jde o maximální rychlost, při které můžete cestovat. Pokuste se najít rychloměr vašeho vozu. Obvykle se nachází v přední části kabiny na palubní desce. Šipka zde ukazuje na místo, které značí rychlost vozu. U nových automobilů se objeví někdy rychlost digitálně. Poslední bod je velmi obtížný. Upravte rychlost v závislosti na čísle uvedené na značce rychlosti. Málo lidí to ví, a pokud se této rady budete držet, už nikdy nebudete muset platit pokuty.

Sdílejte článek