Domů DOMÁCNOST Od této chvíle čistím svůj sprchový kout už jen s tímto domácím...

Od této chvíle čistím svůj sprchový kout už jen s tímto domácím čističem, který si i Vy vyrobíte za pár minut!

Sprchový kout je velká výzva i pro ty, co milují úklid a čištění. Většinou tam strávíme spoustu času, pokud chceme samozřejmě mít koupelnu dokonale čistou. Pokud však dáváte přednost rychlému, no důkladnému čištění, máme pro Vás skvělý trik. Tento čistící prostředek Vás nebude stát téměř nic, ale skvěle vyčistí i tu nejodolnější špínu.

V koupelně se rovněž nachází mnoho kosmetických potřeb, jako například parfémy. Víte však jak rozeznat „fejk“ od toho pravého? Díky těmto 9 radám na to přijdete jednou dva a už nikdy neminete peníze za padělek.

sprchovykut1Co budete potřebovat?

  • 1 lžíceiprostředku na mytí nádobí
  • 1 lžíci octa
  • nádobu s rozprašovačem
  • houbu
  • ochranné rukavice

Jak na to?

Ocet zahřejte v mikrovlennej troubě, ale měl by zůstat jen teplý, ne horký. Následně ho smíchejte s tekutým čisticím prostředkem na nádobí a roztok nalijte do nádoby s rozprašovačem.

sprchovykut2Sprej nastříkejte na sklo ve sprchovém koutu, ale nevynechejte ani podlahu a různé zářezy. Pomocí houby prostředek dobře rozetřete po celé ploše sprchového koutu a nechte ho působit minimálně 30 minut. Pak už jen stačí prostředek smýt studenou vodou a případné nečistoty ještě dočistit houbičkou.

sprchovykut3Úklid nemusí být jen dřina. S tímto čistícím prostředkem se Váš sprchový kout bude lesknout bez velké námahy.

Hodně štěstí!

Kam dál?

Chcete v kuchyni působit jako profesionál? Zde je 14 chytrých triků, které Vám s tím pomůžou!

Děsí Vás pohled na Vaší lednici pokaždé, když ji otevřete? Zde je 10 brilantních triků, jak efektivně zorganizovat Vaší lednici!

10 příznaků, že je to více než jen stres! Zde je návod, jak zjistit, zda jsou Vaše problémy hlubší než běžná úzkost!

Když vaříte těstoviny, cedíte je, a zbavujete se tak veškeré zakalené vody? Zde je zcela zásadní důvod, proč byste to už nikdy neměli udělat!

Toto by měl vědět každý! 9 Věcí v domácnosti, které byste měli čistit každý den!

Další články