Od této chvíle čistím svůj sprchový kout už jen s tímto domácím...

Od této chvíle čistím svůj sprchový kout už jen s tímto domácím čističem, který si i Vy vyrobíte za pár minut!

Sprchový kout je velká výzva i pro ty, co milují úklid a čištění. Většinou tam strávíme spoustu času, pokud chceme samozřejmě mít koupelnu dokonale čistou. Pokud však dáváte přednost rychlému, no důkladnému čištění, máme pro Vás skvělý trik. Tento čistící prostředek Vás nebude stát téměř nic, ale skvěle vyčistí i tu nejodolnější špínu.

V koupelně se rovněž nachází mnoho kosmetických potřeb, jako například parfémy. Víte však jak rozeznat „fejk“ od toho pravého? Díky těmto 9 radám na to přijdete jednou dva a už nikdy neminete peníze za padělek.

sprchovykut1 Co budete potřebovat?

  • 1 lžíceiprostředku na mytí nádobí
  • 1 lžíci octa
  • nádobu s rozprašovačem
  • houbu
  • ochranné rukavice

Jak na to?

Ocet zahřejte v mikrovlennej troubě, ale měl by zůstat jen teplý, ne horký. Následně ho smíchejte s tekutým čisticím prostředkem na nádobí a roztok nalijte do nádoby s rozprašovačem.

sprchovykut2 Sprej nastříkejte na sklo ve sprchovém koutu, ale nevynechejte ani podlahu a různé zářezy. Pomocí houby prostředek dobře rozetřete po celé ploše sprchového koutu a nechte ho působit minimálně 30 minut. Pak už jen stačí prostředek smýt studenou vodou a případné nečistoty ještě dočistit houbičkou.

sprchovykut3Úklid nemusí být jen dřina. S tímto čistícím prostředkem se Váš sprchový kout bude lesknout bez velké námahy.

Hodně štěstí!

Tisk
Loading...
Sdílejte

Kam dál?

Vyzkoušela jsem 30denní výzvu dle Gwyneth Paltrow a zde je to, co se stalo s mým tělem!

6 ideálních celebritami schválných destinací pro líbánky! Vždyť jsou jednou za život, že? Nebo vícekrát…?

Ať si říká, kdo chce, co che, Melanie Trump je zkrátka kus! Podívejte se, jaké jsou její tipy a triky, aby si udržela takovýto vzhled!

Už jste slyšeli o RSI? Jedná se o syndrom, kterým trpí většina zaměstnanců v kancelářích! Máme pro Vás však tipy a triky, jak mu předejít!

Stydíte se za svou druhou bradu? Pak vyzkoušejte tyto tipy a triky!

Další články