Odborník radí, jak zhubnout, aniž byste si uškodili. Konečně jsem se zbavila 5 kilogramů za 7 dní a bez rizika!

Ano, ohledně diet a zdravého stravování se toho napsalo již mnoho, ale ne všem návodům a tipům se dá bezpodmínečně věřit. Pokud však ohledně hubnutí radí lékař, neměli bychom jeho rady házet do koše. Jak tedy zhubnout více kilogramů za kratší dobu, aniž bychom ublížili našemu trávicímu systému, nepřišli o vitamíny, minerály a důležité látky a zároveň si nijak neublížili? Tajemstvím úspěchu jsou obyčejné vejce!

[hana-code-insert name=’google‘ /]O dietě, která zahrnuje konzumaci vajec, jste již určitě slyšeli. My Vám nyní přinášíme přesný rozpis jídel na celý týden, díky čemuž bude Váš jídelníček vyvážený a pestrý. Již po jednom týdnu si můžete být jistá, že změny budou viditelné a Vy se budete cítit mnohem lépe.

Dieta spočívá v každodenní konzumaci uvařených vajec a na snídani se doporučuje jíst jakékoliv ovoce kromě banánů, které obsahují vysoký podíl sacharidů. Snídaně by tedy měla obsahovat různé zastoupení ovoce, které dodá tělu energii i dostatek vitamínů. Oběd i večeři si připravte podle následujícího rozpisu.

Samozřejmě byste se neměli spoléhat jedině na jídelníček a hubnutí podpořit fyzickou aktivitou jakéhokoliv druhu. Jak tedy hubnout bez zdravotního rizika?

1. den

Oběd: 1 velký pomeranč, 1 vejce natvrdo, šálek bílého jogurtu a 2 toasty

Večeře: 2 uvařená vejce natvrdo, 1/2 okurky nebo menší misku salátu, 2 rajčata

2. den

Oběd: 125 gramů dušeného červeného masa, 1 toast, šálek čaje nebo kávy bez cukru a pomeranč

Večeře: šálek bílého jogurtu, 1 uvařené vejce, 1 okurku

3. den

[hana-code-insert name=’google‘ /]Oběd: 125 gramů dušeného nebo na olivovém oleji upečeného červeného masa, 1 toast, zeleninový salát, šálek čaje nebo kávy bez cukru

Večeře: 1 okurku, 1 pomeranč, 1 uvařené vejce natvrdo

4. den

Oběd: 125 gramů červeného masa nebo kvalitní ryby, šálek kávy nebo čaje bez cukru, malou misku zeleninového salátu, vejce natvrdo

Večeře: 1 toast, 1 pomeranč, 125 g tvarohu

5. den

Oběd: 1 toast, 200 gramů masa nebo ryb připravených na páře nebo olivovém oleji, 1 rajče

Večeře: 220 gramů vařené mrkve, brambory s hráškem

Dietu je vhodné držet týden dále byste se měli stravovat střízlivě a dbát na dostatek ovoce, zeleniny a zejména dodržovat pitný režim. I 30 minut denně, které věnujete cvičení, umí udělat zázraky a upřímně řečeno, půlhodinka času se v denním harmonogramu jistě najde, jakkoli je nabitý. I nenáročné cvičení dokáží pomoci tělu mnohem víc než nicnedělání.

[hana-code-insert name=’Dole‘ /]Věnujte si chvíli pro sebe a mějte pevnou vůli alespoň během jedno týdenní diety. Na konci týdne budete zaručeně spokojení!