Oddaný a vroucně milující otec, snímek muže, který spí vedle nemocniční postele své dcery uhranul sociální sítě

Když Sara Duncan postovala fotku svého manžela na sociální sítě, vůbec netušila, jakou vlnu emocí tím zvedne. Po zveřejnění snímku se strhla doslova celosvětová lavina komentářů, které se týkaly dané situace. Sara totiž vyfotila svého muže spícího v nemocnici na zemi vedle lůžka, na kterém ležela jejich nemocná dcera. Pod snímkem se Sara vyznala z obdivu ke svému muži, který pro rodinu udělá opravdu cokoli. „Nekonečná láska!“ znělo v mnoha replikách.

Být své dceři co nejblíže

Joe Duncan z Frederickstownu v Missouri se právě vrátil domů po dvanáctihodinové směně. Jako zedník, který má na starosti cementování, je vždy neskutečně unavený. Pracuje šest dní v týdnu po celý měsíc, jeho práce není snadná. Joe je ale typ, který chce pro rodinu to nejlepší, pro svou ženu a dvě děti by udělal cokoli. Ve chvíli, kdy otevřel dveře, ukázal, že to myslí opravdu vážně. Jeho žena Sara mu totiž oznámila, že mladší dcera sípe a špatně dýchá, pojede s ní tedy do nemocnice.

Do hodiny v nemocnici

Po vyslechnutí děsivé zprávy Joe vůbec nezaváhal a rozhodl se jet za ženou do hodinu vzdálené nemocnice. Jen si dopřál sprchu a vyrazil za svou ženou a dcerou, aby jim byl nablízku. „Jeho krédo je, jsem tady pro tebe!“ sdělila Sara do televize poté, co ji kontaktovali při reportáži. A opravdu není divu, že se zpráva spolu s fotografií dostala do celého světa. Zatímco jeho dcera byla na ošetření v ordinaci pohotovosti a ležela na vedlejší posteli, on si ustlal na zemi a hlavu si podložil dětskou autosedačkou.

Čtěte také: Nerozlučné přátelství chlapce a malého štěněte dojímá sledující na sociálních sítích. Oba přežili děsivou autonehodu

se.laowl.com

Slova díků od manželky

„Proč jsem zveřejnila tento snímek? Abych vzdala úctu svému muži, abych mu poděkovala z celého srdce za to, jaký je. Joe je skvělý manžel a fenomenální otec, mohu se na něj vždycky spolehnout,“ sdělila Sara v reportáži, která se objevila v televizi Good Morning America. Také reakce na sebe nenechaly dlouho čekat. Většina sledujících ocenila mužovu lásku k rodině, ale také ochotu být nápomocen ve chvíli, kdy dojde k onemocnění dětí. Ve většině případů je totiž matka, která se musí postarat.

Zdroj: se.laowl.com