Odhalil manželčinu nevěru a byl v šoku. Místo klasické reakce však zvolit unikátní pomstu, kterou nikdo nečekal.

Nevěra partnerovi nebo partnerce se opravdu nevyplácí. Byli jste někdy své drahé polovičce nevěrní? Stálo vám to zato? Někteří lidé, kteří si tím prošli, zřejmě ví, že odhalení nevěry není nic příjemného. Jde zde o jakýsi typ zrady člověka, který vás má rád. O vztazích a nevěře by se dalo psát velmi dlouho a nikdy by se nedošlo k jednoznačnému závěru. Je to velmi obšírná oblast, nicméně dnes se s vámi chceme podělit o příběh jednoho páru, ve kterém nevěra sehrála zajímavou roli. Manžel odhalil nevěru své ženy, ale místo hysterických scén se rozhodl pro zajímavější řešení, které naplánoval na její narozeniny.

Dělají si legraci

Muž měl velmi divný pocit, že ho manželka podvádí a je mu nevěrná. Nevedly ho k tomu jen pocity, ale měl k tomu i jasné důvody a signály. Když si žena chatovala na mobilu nebo počítači, vždy se u toho moc usmívala a smála se. Když se jí zeptal, kdo to je, vždy odpověděla, že je to její máma. Každý den zůstávala v práci mnohem déle, a když muž do práce volal, řekli mu, že už tam dávno není. Když se na to zeptal přímo ženy, odpověděla, že si v kanceláři dělají srandu.

Šla koupit mléko

Poslední kapkou bylo, když se před půlnocí vydala koupit mléko a vrátila se až ve 2 ráno. Rozhodl se tedy, že si najme soukromého detektiva, aby zjistil, zda ho žena opravdu podvádí nebo je to jen jeho pocit. Za pár měsíců měla mít žena narozeniny, a proto se muž rozhodl odhalit její nevěru právě v tento den. Do té doby musel najít všechny důkazy, vyřešit věci s právníkem ohledně rozvodu a najít si místo, kde bude žít dále. Musel také zjistit, jak chce žena trávit narozeniny, protože původně chtěla jít s kamarádkami mejdan bez něj.

Čtěte také: Tyto okrasné kulaté květy, které vyrůstají z cibulky obdivují všichni moji sousedé. Jedná se o ideální rostlinu pro naši zeměpisnou šířku!

Nemilé překvapení

Zavolal celé rodině a všem přátelům a domluvil s nimi překvapení své ženy. Všichni se připravili, máma udělala velký dort a v den narozenin se vplížili do bytu, kde měla mít žena oslavu. Místo oslavy našli ženu, jak klečí před svým milencem. Máma upustila dort a všichni hleděli. Byla to jedna z nejlepších oslav, které muž kdy udělal.