Menu

Odstranit zubní kámen a vybělit zuby lze i metodou, která se často drží v tajnosti

Pokud máte takzvaný zubní kámen, nebo máte zuby, které vám svým odstínem nevyhovují, je třeba říci, že při návštěvě zubního lékaře vám budou velmi často doporučovány různé procedury, které nejsou úplně nejlevnější. Sice jsou efektivní, ale zároveň jsou drahé. Druhou možností je zkusit různé hlavně na internetu prodávané zázraky, které mají za cíl také odstranit zubní kámen a zuby vybělit. I ty jsou ve většině případů jasným vyhazováním peněz.

Existuje ještě možnost číslo tři

Pokud nevíte, jak se rozhodnout, jistě vám přijde vhod fakt, že existuje také možnost číslo tři. A o té se zase až tak neví. Důvody jsou přitom celkem pochopitelné. Je to proto, že zubní lékaři nechtějí přijít o své zisky a tak se snaží jakékoliv další možnosti udržet pod pokličkou. A to stejné platí také ze strany těch, kteří vyrábějí různé zázračné preparáty. I u nich je cílem udržet pod pokličkou vše ostatní, jelikož by přišli na mizinu.

Použijte jednou sodu

Co je tím zázrakem, který pomáhá a který je spojený až s unikátními účinky pokud jde o zubní kámen a bělení? Je to něco, co má většina lidí doma a co navíc stojí jenom pár korun. Je to jedná soda, která má mnoho využití. A jedním z nich je možnost použití na zuby, a to hlavně v souvislosti se snahou eliminovat zubní kámen, stejně jako v souvislosti se snahou zlepšit odstín zubů.

Jedlou sodu není problém ne zlepšení chrupu využít. A je to velmi jednoduché. V podstatě ji lze brát jako netradiční alternativu zubní pasty. Tím chceme říci, že může být využita tak, že se jí trocha nanese na zubní kartáček, se kterým jsou následně ústa čištěny. Nic jiného není rozhodně nutné dělat. Tedy až na finální důkladné vypláchnutí ústní dutiny vodou.

Zkuste také aloe vera

Známá rostlina, která je známá a používaná hlavně v souvislosti s hojením ran, které si člověk způsobí. Málokdo ale ví, že může být použito také v případě, kdy máte problém se zubním kamenem, stejně jako v případě, kdy máte problémy s bělostí zubů.

I zde je použití celkem jednoduché. stačí si vytvořit gel z aloe vera. A to buď tak, že bude rostlina rozdrcena na malé kousky, nebo tak, že bude v této podobě koupena. Poté opět stačí jenom smíchání s jedlou sodou, ke které se přidá trocha přírodního glycerinu. Následně vznikne směs, kterou je třeba si do zubů vtírat a nechat působit. Poté je třeba opět myslet na důkladné vypláchnutí.

Kupte so pomeranč

Proč právě toto ovoce? Jelikož i to je dobrým pomocníkem, pokud vás trápí nánosy zubního kamene, stejně jako je dobrým pomocníkem ve chvíli, kdy toužíte po tolik požadované bělosti. Pomeranč nemusíte jíst ani celý, jelikož tou částí, kterou budete potřebovat, je pomerančová kůra. Tu si stačí jenom vložit to úst a zajistit, že s ní bude třeno o vaše zub. Můžete při tom použít jak své ruce, tak si samozřejmě můžete pomoci také jazykem, když se budete chtít dostat až ke stoličkám.

Při koupi pomeranče pozor na fakt, že vy se mělo jednat výhradně o takové citrusy, které nemají chemicky ošetřovanou kůru. V opačném případě riskujete, že i po umytí může dojít k tomu, že do úst vložíte také mnoho chemie.

Využijte další citrusy

Nemusí se jednat nutně jenom o pomeranče, jelikož můžete využít i jiné citrusové plody. Jako příklad to mohou být citrony, stejně jako se může jednat také o mandarinky, nebo třeba limety. Ty všechny mají kůru, kterou využijete. V tomto případě doporučíme její rozemletí, nanesení na zubní kartáček a následné vyčištění zubů právě s jeho pomocí. Poté ústa vypláchněte. I toto je zajímavá cesta, jak mít ústní dutinu jedním slovem doslova dokonalou.

Tisk

Snídejte tento nápoj a tuk v oblasti břicha bude velmi brzy minulostí

KRÁSA A MÓDA
Kdo se rozhodne hubnout, ten velmi dobře ví, že existují různé problematické partie, kde to není zase až tak jednoduché.…

Účesy pro ženy nad 40 – moderní a trendy střihy, které se vám budou líbit!

KRÁSA A MÓDA
Také zastáváte názor, že účes je jednou z předností každé ženy? V tom případě jistě oceníte inspiraci na účesy pro…

Trik pro dlouhé vlasy: šampon z jedlé sody!

KRÁSA A MÓDA
Každý z nás chce mít krásné a husté vlasy. Zdraví vlasů se odráží na jejich vzhledu, takže šampon z jedlé sody může…

Máte krepaté vlasy? Zde je 13 přírodních způsobů, jak docílit hedvábně rovných vlasů!

KRÁSA A MÓDA
Zatímco ženy s rovnými vlasy přemýšlejí o tom, jak je zvlnit, ženy s kudrnatými vlasy sní o tom, jak docílit…

10 nejčastějších chyb, které ženy dělají se spodním prádlem a jak se jim vyvarovat!

KRÁSA A MÓDA
Byla jste už někdy v situaci, kdy se díváte na nové spodní prádlo a přemýšlíte: "Je tak nádherné! Musím si…

15 kosmetických tipů a triků, které usnadní život jakékoli ženě!

KRÁSA A MÓDA
Většina žen světa se obává svého vzhledu a vždycky chce vypadat perfektně. Kosmetický průmysl se rychle vyvíjí, ale většina výrobků…

Přestaňte si kupovat drahé odličovače v drogeriích a vyrobte si vlastní přírodní!

KRÁSA A MÓDA
Odstraňovat nečistoty a mastnotu z vaší pleti je nezbytné, pokud se chcete cítit a vypadat krásně. Pokud necháte tyto nečistoty a…

9 triků, které celebrity používají k rychlému návratu svého těla do formy a kondice!

KRÁSA A MÓDA
Slavné ženy se velmi dobře starají o svůj vzhled a starají se i o svou kondici. Proto mají obvykle své…

Jak spálit přebytečné tuky na dovolené, aniž byste museli navštívit tělocvičnu?

CVIČENÍ
Dovolená je skvělá doba, která nejenže Vám dává možnost odpočinout si od práce, ale také vidět nové věci, setkat se…

Snídejte tento nápoj a tuk v oblasti břicha bude velmi brzy minulostí

KRÁSA A MÓDA
Kdo se rozhodne hubnout, ten velmi dobře ví, že existují různé problematické partie, kde to není zase až tak jednoduché.…