Odstranit zubní kámen a vybělit zuby lze i metodou, která se často drží v tajnosti -
Menu

Odstranit zubní kámen a vybělit zuby lze i metodou, která se často drží v tajnosti

Pokud máte takzvaný zubní kámen, nebo máte zuby, které vám svým odstínem nevyhovují, je třeba říci, že při návštěvě zubního lékaře vám budou velmi často doporučovány různé procedury, které nejsou úplně nejlevnější. Sice jsou efektivní, ale zároveň jsou drahé. Druhou možností je zkusit různé hlavně na internetu prodávané zázraky, které mají za cíl také odstranit zubní kámen a zuby vybělit. I ty jsou ve většině případů jasným vyhazováním peněz.

Existuje ještě možnost číslo tři

Pokud nevíte, jak se rozhodnout, jistě vám přijde vhod fakt, že existuje také možnost číslo tři. A o té se zase až tak neví. Důvody jsou přitom celkem pochopitelné. Je to proto, že zubní lékaři nechtějí přijít o své zisky a tak se snaží jakékoliv další možnosti udržet pod pokličkou. A to stejné platí také ze strany těch, kteří vyrábějí různé zázračné preparáty. I u nich je cílem udržet pod pokličkou vše ostatní, jelikož by přišli na mizinu.

Použijte jednou sodu

Co je tím zázrakem, který pomáhá a který je spojený až s unikátními účinky pokud jde o zubní kámen a bělení? Je to něco, co má většina lidí doma a co navíc stojí jenom pár korun. Je to jedná soda, která má mnoho využití. A jedním z nich je možnost použití na zuby, a to hlavně v souvislosti se snahou eliminovat zubní kámen, stejně jako v souvislosti se snahou zlepšit odstín zubů.

Jedlou sodu není problém ne zlepšení chrupu využít. A je to velmi jednoduché. V podstatě ji lze brát jako netradiční alternativu zubní pasty. Tím chceme říci, že může být využita tak, že se jí trocha nanese na zubní kartáček, se kterým jsou následně ústa čištěny. Nic jiného není rozhodně nutné dělat. Tedy až na finální důkladné vypláchnutí ústní dutiny vodou.

Zkuste také aloe vera

Známá rostlina, která je známá a používaná hlavně v souvislosti s hojením ran, které si člověk způsobí. Málokdo ale ví, že může být použito také v případě, kdy máte problém se zubním kamenem, stejně jako v případě, kdy máte problémy s bělostí zubů.

I zde je použití celkem jednoduché. stačí si vytvořit gel z aloe vera. A to buď tak, že bude rostlina rozdrcena na malé kousky, nebo tak, že bude v této podobě koupena. Poté opět stačí jenom smíchání s jedlou sodou, ke které se přidá trocha přírodního glycerinu. Následně vznikne směs, kterou je třeba si do zubů vtírat a nechat působit. Poté je třeba opět myslet na důkladné vypláchnutí.

Kupte so pomeranč

Proč právě toto ovoce? Jelikož i to je dobrým pomocníkem, pokud vás trápí nánosy zubního kamene, stejně jako je dobrým pomocníkem ve chvíli, kdy toužíte po tolik požadované bělosti. Pomeranč nemusíte jíst ani celý, jelikož tou částí, kterou budete potřebovat, je pomerančová kůra. Tu si stačí jenom vložit to úst a zajistit, že s ní bude třeno o vaše zub. Můžete při tom použít jak své ruce, tak si samozřejmě můžete pomoci také jazykem, když se budete chtít dostat až ke stoličkám.

Při koupi pomeranče pozor na fakt, že vy se mělo jednat výhradně o takové citrusy, které nemají chemicky ošetřovanou kůru. V opačném případě riskujete, že i po umytí může dojít k tomu, že do úst vložíte také mnoho chemie.

Využijte další citrusy

Nemusí se jednat nutně jenom o pomeranče, jelikož můžete využít i jiné citrusové plody. Jako příklad to mohou být citrony, stejně jako se může jednat také o mandarinky, nebo třeba limety. Ty všechny mají kůru, kterou využijete. V tomto případě doporučíme její rozemletí, nanesení na zubní kartáček a následné vyčištění zubů právě s jeho pomocí. Poté ústa vypláchněte. I toto je zajímavá cesta, jak mít ústní dutinu jedním slovem doslova dokonalou.

Líbil se vám článek?

Tisk
KRÁSA A MÓDA

Mít dokonale rovné vlasy nemusí být jenom zbožné přání. Tento…

Vlasy jsou hlavně u žen jasným symbolem krásy. Nejenom, že touží po tom, aby byly zdravé, ale řada žen touží…
KRÁSA A MÓDA

Chcete být krásná a mít dokonalou pleť? Nemusíte utrácet za…

Chcete mít dokonalou pleť a být krásná? Nedejte na mediální masáž, která je spojena s nabídkou desítek různých krémů. Stejně tak…
Móda
KRÁSA A MÓDA

Dáte přednost módě z roku 2019, nebo té z první republiky? Co…

Móda se neustále vyvíjí. Jiné trendy byly před půl stoletím, jiné se nosí nyní. Zatímco v divokých 70. letech jsme se…
KRÁSA A MÓDA

Neuvěříte, co se stalo, když chtěla 60 letá žena změnit…

Krásná je žena v každém věku. Ano je to pravda. Je úplně jedno, jestli vám je dvacet nebo šedesát. Změnit to,…
KRÁSA A MÓDA

Neuvěříte, co se stane s vaším účesem, když vyzkoušíte těchto…

Chcete mít krásné a zdravé vlasy? Každá žena si přeje mít hřívou při nejlepším jako Zlatovláska, nicméně většina také takových…
KRÁSA A MÓDA

Díky tomuto obličejovému cvičení může být krásná a také mladá…

Jsou dvě věci, po kterých touží každá žena. Chce být nejenom krásná, ale chce být také mladá. Je jasné, že…