Odstraňte veškerou negativní energii ze svého domova: Bohatě k tomu stačí tento jednoduchý trik se skleničkou!

Máte někdy pocit, že se u vás doma dějí zvláštní věci a koluje tam negativní energie? Nedaří se vám a jste smutní z prostředí vašeho domova? Z velké části si negativní energii můžeme sami, protože ji ze sebe vyzařujeme a ona se zachytává na místech, ve kterých trávíme nejvíce času. Chceme-li opět žít šťastný a spokojený život, měli bychom se této špatné energie zbavit. Jak ale na to? Nemusíte měnit domov, nemusíte ani hned malovat nebo vše vyhazovat, bohatě vám postačí vyzkoušet jednoduchý trik, který vám přinese zaručené výsledky a vašim domovem bude opět proudit pozitivní a čistá energie.

Klid a rovnováha

Chcete-li odstranit veškerou negativní energii, která je ve vašem domě ukryta a zachycena, pak vám k tomu bude zajisté stačit tento jednoduchý trik. Negativní energii si doma rozhodně neuchovávejte, protože domov je místem, kde trávíte nejvíce času, a tudíž se zde i energeticky nabíjíte. Z toho důvodu je lepší nabíjet se energií pozitivní než tou negativní. Je to velmi jednoduché.

Chraňte svůj domov

Negativní energie vám může způsobit celou řadu problémů, nepříjemností a můžete se kvůli ní cítit velmi špatně. Následující rituál negativní energii odhalí a zabrání tomu, aby se vrátila zpět. Do vašeho života i domova se vrátí klid a rovnováha. Pro rituál si nachystejte: 7 stroužků česneku, 7 bobkových listů, 1 l minerálky, nálevku a malou láhev s korkem.

Čtěte také: Podívejte se na 20 lidí, kteří si nedokáží představit život bez svých domácích mazlíčků

Nalít a ukrýt

A jak samotný rituál probíhá? S pomocí nálevky nalijte minerálku do malé láhve, přidejte bobkový list s česnekem, a láhev uzavřete. Ukryjte ji na místo, kde ji u vás doma nikdo nenajde. Velmi brzy voda zachytí špatné vibrace a pomůže vašemu domovu naplnit se zdravou energií, která posílá duševní i fyzické zdraví nejen vás, ale celé vaší rodiny. Zbavte se elegantně nočních můr a žijte konečně šťastný a plnohodnotný život.